Mini Power Double-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSPA 3-RKWPA 3-802/4M
Fabrikantnummer:
511000609
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Mini Power Double-Ended Cordset is ideaal voor betrouwbare stroomverbindingen in diverse industriële omgevingen. Hij beschikt over een 7/8" mannelijke rechte naar 7/8" vrouwelijke hoekige configuratie, met 3 pinnen (2+PE) die zorgen voor een veilige en stabiele verbinding. De zwarte behuizing is ontworpen om harde omgevingen te weerstaan en heeft een indrukwekkende 600 V en 18 A rating. De TPE zwarte kabel met een rating van 14 AWG garandeert duurzaamheid en langdurige prestaties.
Voordelen van dit product zijn onder meer hoge spannings- en stroomwaarden, waardoor het geschikt is voor veeleisende toepassingen. Het biedt ook uitstekende bescherming met IP67 en IP68 ratings, wat zorgt voor weerstand tegen stof en water. De UV- en olieresistentie van de kabel verhoogt verder de betrouwbaarheid onder verschillende omstandigheden.
Toepassingen voor deze cordset omvatten industriële machines, automatiseringssystemen en stroomverdeling. Het robuuste ontwerp en de veilige verbindingen maken het geschikt voor vaste installaties waar betrouwbaarheid essentieel is.
Voordelen van dit product zijn onder meer hoge spannings- en stroomwaarden, waardoor het geschikt is voor veeleisende toepassingen. Het biedt ook uitstekende bescherming met IP67 en IP68 ratings, wat zorgt voor weerstand tegen stof en water. De UV- en olieresistentie van de kabel verhoogt verder de betrouwbaarheid onder verschillende omstandigheden.
Toepassingen voor deze cordset omvatten industriële machines, automatiseringssystemen en stroomverdeling. Het robuuste ontwerp en de veilige verbindingen maken het geschikt voor vaste installaties waar betrouwbaarheid essentieel is.
Downloads
Specificaties
| Oliebestendigheid: | Oil Res I/II |
|---|---|
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 3(2+PE) |
| Aantal pinnen: | 3(2+PE) |
| Artikelnummer (#1): | 511000609 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| UL-keurmerk: | TC-ER |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC/NYLON |
| UV-bestendigheid: | Sunlight Res |
| UL-bestand: | E482233 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Nominale stroom (UL)*: | 18 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP 67, IP 68 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67, IP 68 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | 7/8" |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | angled |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidergrootte: | 14 AWG |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuSn |
| Contactcoating, zijde 2: | Ni/Au |
| Contactcoating: | Ni/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PVC |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -30 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30 °C to +90 ° |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Kabelnummer: | 802 |
| Kabellengte: | 4 m |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 0.359" |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Screw |
| Artikelomschrijving: | RSPA 3-RKWPA 3-802/4M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | PVC |
| Vormdeelmateriaal: | PVC |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Black |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Lange omschrijving (#1): | Mini Power Double-Ended Cordset: 7/8" male straight to 7/8" female angled, 3-pin(2+PE), black body, 600 V, 18 A; TPE black cable, 14 AWG |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT-4 |
| Uniek Nr.: | aut511000609 |