Mini Power Double-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSPA 3-RKWPA 3-802/14M
Fabrikantnummer:
511000615
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Mini Power Double-Ended Cordset is ontworpen voor veeleisende industriële toepassingen die betrouwbare stroomoverdracht vereisen. Met een configuratie van een 7/8" mannelijke rechte naar 7/8" vrouwelijke hoekconnector is dit driepin (2+PE) stroomkabelset ideaal voor situaties waar zowel hoogspanning (600 V) als hoge stroom (18 A) capaciteiten essentieel zijn. Geconstrueerd met een duurzame zwarte TPE-kabel van 14 AWG, biedt de kabelset uitstekende weerstand tegen olie en UV, waardoor hij geschikt is voor zowel binnen- als buitengebruik. De connectoren zijn vervaardigd van hoogwaardig CuSn en zijn bedekt met Ni/Au voor verbeterde geleiding en duurzaamheid. Ontworpen voor robuuste prestaties, is hij geschikt voor gebruikstemperaturen van -30°C tot +90°C en biedt hij een IP67 en IP68 classificatie wanneer correct gemonteerd en vergrendeld, wat zorgt voor bescherming tegen stof en water. Deze kabelset is beschikbaar in verschillende lengtes, wat flexibiliteit en gemak biedt voor diverse toepassingen in industriële automatisering en machines.
Downloads
Specificaties
| Oliebestendigheid: | Oil Res I/II |
|---|---|
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 3(2+PE) |
| Aantal pinnen: | 3(2+PE) |
| Artikelnummer (#1): | 511000615 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| UL-keurmerk: | TC-ER |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC/NYLON |
| UV-bestendigheid: | Sunlight Res |
| UL-bestand: | E482233 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Nominale stroom (UL)*: | 18 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP 67, IP 68 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67, IP 68 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | 7/8" |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | angled |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidergrootte: | 14 AWG |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuSn |
| Contactcoating, zijde 2: | Ni/Au |
| Contactcoating: | Ni/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PVC |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -30 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30 °C to +90 ° |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Kabelnummer: | 802 |
| Kabellengte: | 14 m |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 0.359" |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Screw |
| Artikelomschrijving: | RSPA 3-RKWPA 3-802/14M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | PVC |
| Vormdeelmateriaal: | PVC |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Black |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Lange omschrijving (#1): | Mini Power Double-Ended Cordset: 7/8" male straight to 7/8" female angled, 3-pin(2+PE), black body, 600 V, 18 A; TPE black cable, 14 AWG |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT-4 |
| Uniek Nr.: | aut511000615 |