Mini Power Double-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSP 4-RKWP 4-803/4M
Fabrikantnummer:
511000033
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Mini Power Double-Ended Cordset is een veelzijdige en betrouwbare oplossing voor diverse stroomverbindingsbehoeften. Met een 1 3/8" rechte mannelijke naar 1 3/8" hoekige vrouwelijke connector beschikt deze cordset over een 4-pins (3+PE) configuratie. Het is ontworpen om hoge spanningen en stroomsterkten te ondersteunen, tot 600V en 40A, wat het ideaal maakt voor zwaar gebruik. De cordset maakt gebruik van hoogwaardige materialen, waaronder een zwart PVC lichaam, CuSn contacten met Ni/Au bekleding, en een TPE zwarte kabel met 10 AWG geleiders, wat duurzaamheid en lange levensduur verzekert. Met een IP67/IP68 classificatie is het beschermd tegen stof en water, geschikt voor harde omgevingen. De Mini Power Double-Ended Cordset is beschikbaar in verschillende lengtes, wat flexibiliteit biedt voor diverse installatievereisten.
Downloads
Specificaties
| Oliebestendigheid: | Oil Res I/II |
|---|---|
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4(3+PE) |
| Aantal pinnen: | 4(3+PE) |
| Artikelnummer (#1): | 511000033 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| UL-keurmerk: | TC-ER |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC/NYLON |
| UV-bestendigheid: | Sunlight Res |
| UL-bestand: | E482233 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 1 3/8" |
| Nominale stroom (UL)*: | 25 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP 67, IP 68 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67, IP 68 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | 1 3/8" |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | angled |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidergrootte: | 10 AWG |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuSn |
| Contactcoating, zijde 2: | Ni/Au |
| Contactcoating: | Ni/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PVC |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -30 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30 °C to +90 ° |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Kabelnummer: | 803 |
| Kabellengte: | 4 m |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 0.519" |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Artikelomschrijving: | RSP 4-RKWP 4-803/4M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | PVC |
| Vormdeelmateriaal: | PVC |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Black |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Lange omschrijving (#1): | Mini Power Double-Ended Cordset: 1 3/8" male straight to 1 3/8" female angled, 4-pin(3+PE), black body, 600 V, 40 A; TPE black cable, 10 AWG |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT-4 |
| Uniek Nr.: | aut511000033 |