Mini Power Double-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSP 4-RKWP 4-803/25M
Fabrikantnummer:
511000044
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Mini Power Double-Ended Cordset is een essentieel onderdeel voor robuuste en veilige stroomverbindingen. Deze cordset heeft een 4-pin (3+PE) configuratie met een 1 3/8'' mannelijke rechte connector aan het ene uiteinde en een 1 3/8'' vrouwelijke gehoekte connector aan het andere uiteinde. Het is ontworpen voor toepassingen met hoge stroom met een nominale spanning van 600 V en een stroomsterkte van 40 A. De TPE zwarte kabel met 10 AWG zorgt voor duurzaamheid en weerstand tegen olie en UV-straling, waardoor de integriteit onder extreme omstandigheden van -30 °C tot +90°C behouden blijft. De PVC/NYLON isolatie van de kabel en de FT-4 brandclassificatie verbeteren de veiligheid tijdens gebruik. Met IP67- en IP68-beschermingsklassen is deze cordset geschikt voor buiten- en industriële installaties waar water- en stofbestendigheid cruciaal is. De koperen legeringscontacten met nikkel-goudlaag zorgen voor een langdurige betrouwbare geleidbaarheid.
Downloads
Specificaties
| Oliebestendigheid: | Oil Res I/II |
|---|---|
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4(3+PE) |
| Aantal pinnen: | 4(3+PE) |
| Artikelnummer (#1): | 511000044 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| UL-keurmerk: | TC-ER |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC/NYLON |
| UV-bestendigheid: | Sunlight Res |
| UL-bestand: | E482233 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 1 3/8" |
| Nominale stroom (UL)*: | 25 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP 67, IP 68 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67, IP 68 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | 1 3/8" |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | angled |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidergrootte: | 10 AWG |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuSn |
| Contactcoating, zijde 2: | Ni/Au |
| Contactcoating: | Ni/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PVC |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -30 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30 °C to +90 ° |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Kabelnummer: | 803 |
| Kabellengte: | 25 m |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 0.519" |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Artikelomschrijving: | RSP 4-RKWP 4-803/25M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | PVC |
| Vormdeelmateriaal: | PVC |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Black |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Lange omschrijving (#1): | Mini Power Double-Ended Cordset: 1 3/8" male straight to 1 3/8" female angled, 4-pin(3+PE), black body, 600 V, 40 A; TPE black cable, 10 AWG |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT-4 |
| Uniek Nr.: | aut511000044 |