Mini Power Double-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSP 4-RKPA 4-805/45M
Fabrikantnummer:
511000805
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Mini Power Double-Ended Cordset is ontworpen met een 1 3/8" mannelijke rechte connector en een 7/8" vrouwelijke rechte connector, en biedt een praktische oplossing voor diverse stroomverbindingsbehoeften. Het heeft een 4-pin (3+PE) configuratie, een zwarte behuizing en een TPE zwarte kabel met 14 AWG geleiders. Met een spanning van 600 V en een stroomsterkte van 15 A garandeert het betrouwbare prestaties in veeleisende omgevingen. De robuuste constructie met materialen zoals CuSn, Ni/Au bekleding, en PVC behuizing biedt duurzaamheid en een hoge mate van bescherming (IP67 en IP68). Het werkt efficiënt bij temperaturen variërend van -30 °C tot +90 °C, waardoor het geschikt is voor een breed scala aan toepassingen in automatiserings- en industriële omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Oliebestendigheid: | Oil Res I/II |
|---|---|
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4(3+PE) |
| Aantal pinnen: | 4(3+PE) |
| Artikelnummer (#1): | 511000805 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| UL-keurmerk: | TC-ER |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC/NYLON |
| UV-bestendigheid: | Sunlight Res |
| UL-bestand: | E482233 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 1 3/8" |
| Nominale stroom (UL)*: | 15 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP 67, IP 68 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67, IP 68 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | 7/8" |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidergrootte: | 14 AWG |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuSn |
| Contactcoating, zijde 2: | Ni/Au |
| Contactcoating: | Ni/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PVC |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -30 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30 °C to +90 ° |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Kabelnummer: | 805 |
| Kabellengte: | 45 m |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 0.390" |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Screw |
| Artikelomschrijving: | RSP 4-RKPA 4-805/45M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | PVC |
| Vormdeelmateriaal: | PVC |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Black |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Lange omschrijving (#1): | Mini Power Double-Ended Cordset: 1 3/8" male straight to 7/8" female straight, 4-pin(3+PE), black body, 600 V, 15 A; TPE black cable, 14 AWG |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT-4 |
| Uniek Nr.: | aut511000805 |