Mini Power Double-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSP 4-RKP 4-803/23M
Fabrikantnummer:
511000937
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Mini Power Double-Ended Cordset is een essentieel onderdeel voor energieverdeling, met een betrouwbare verbinding van 1 3/8" mannelijke recht naar 1 3/8" vrouwelijke recht. Deze cordset heeft een 4-pins (3+PE) configuratie, wat een efficiënte en veilige stroomoverdracht mogelijk maakt. Gemaakt met een robuuste zwarte TPE-kabel van 10 AWG, ondersteunt het een spanningswaarde van 600V en een stroomwaarde van 40A, waardoor het geschikt is voor veeleisende industriële omgevingen. De materialen van de cordset bieden grote duurzaamheid, met PVC en CuZn-elementen voor langdurige prestaties. Bovendien is de cordset ongeschermd en ondersteunt het bedrijfstemperaturen van -30°C tot +90°C. De hoge beschermingsgraad van IP67 en IP68 zorgt voor betrouwbaarheid tegen omgevingsfactoren. Geschikt voor diverse toepassingen dankzij de RoHS-compliance en UV-bestendigheid. Ideaal voor gebruik in automatiseringssystemen, machines en andere hoogvermogen elektrische installaties.
Downloads
Specificaties
| Oliebestendigheid: | Oil Res I/II |
|---|---|
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4(3+PE) |
| Aantal pinnen: | 4(3+PE) |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| UL-keurmerk: | TC-ER |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC/NYLON |
| UV-bestendigheid: | Sunlight Res |
| UL-bestand: | E482233 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 1 3/8" |
| Nominale stroom (UL)*: | 40 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP 67, IP 68 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67, IP 68 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | 1 3/8" |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidergrootte: | 10 AWG |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuSn |
| Contactcoating, zijde 2: | Ni/Au |
| Contactcoating: | Ni/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PVC |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -30 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30 °C to +90 ° |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Kabelnummer: | 803 |
| Kabellengte: | 23 m |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 0.519" |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Artikelomschrijving: | RSP 4-RKP 4-803/23M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | PVC |
| Vormdeelmateriaal: | PVC |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Black |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Lange omschrijving (#1): | Mini Power Double-Ended Cordset: 1 3/8" male straight to 1 3/8" female straight, 4-pin(3+PE), black body, 600 V, 40 A; TPE black cable, 10 AWG |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT-4 |
| Uniek Nr.: | aut511000937 |