Mini Power Double-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSP 3-RKWPA 3-802/14M
Fabrikantnummer:
511000865
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Mini Power Double-Ended Cordset beschikt over een 1 3/8" mannelijke rechte connector naar een 7/8" vrouwelijke hoekige connector met 3-pin (2+PE) configuratie. Ontworpen met een robuuste zwarte behuizing, ondersteunt het tot 600 V en 18 A elektrische stroom, wat het ideaal maakt voor toepassingen met een hoog vermogen. Bovendien is het snoer geconstrueerd met een TPE zwarte kabel met een conductor grootte van 14 AWG, wat zowel flexibiliteit als duurzaamheid garandeert. De IP 67- en IP 68-beschermingsgraden geven uitstekende weerstand tegen stof en water aan, terwijl het operationele temperatuurbereik van -30 °C tot +90 °C ervoor zorgt dat het in verschillende omgevingen kan werken. Met de olie- en UV-bestendigheid van het snoer is het goed geschikt voor industrieel gebruik, inclusief automatisering en stroomdistributiesystemen.
Downloads
Specificaties
| Oliebestendigheid: | Oil Res I/II |
|---|---|
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 3(2+PE) |
| Aantal pinnen: | 3(2+PE) |
| Artikelnummer (#1): | 511000865 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| UL-keurmerk: | TC-ER |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC/NYLON |
| UV-bestendigheid: | Sunlight Res |
| UL-bestand: | E482233 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 1 3/8" |
| Nominale stroom (UL)*: | 18 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP 67, IP 68 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67, IP 68 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | 7/8" |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | angled |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidergrootte: | 14 AWG |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuSn |
| Contactcoating, zijde 2: | Ni/Au |
| Contactcoating: | Ni/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PVC |
| Materiaal contacthouder (#1): | PVC |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -30 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30 °C to +90 ° |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Kabelnummer: | 802 |
| Kabellengte: | 14 m |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 0.359" |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Screw |
| Artikelomschrijving: | RSP 3-RKWPA 3-802/14M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | PVC |
| Vormdeelmateriaal: | PVC |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Black |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Lange omschrijving (#1): | Mini Power Double-Ended Cordset: 1 3/8" male straight to 7/8" female angled, 3-pin(2+PE), black body, 600 V, 18 A; TPE black cable, 14 AWG |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT-4 |
| Uniek Nr.: | aut511000865 |