MVL S 100/1 Au Geel
€ 17,89
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
MVL S 100/1 Au Geel
Fabrikantnummer:
975696703
Merk:
Hirschmann SKS
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
MVL S 100/1 Au is een 100 cm lang PVC-meetsnoer van 0,5 mm² met 2 mm stapelbare banaanstekers. Met stift van verguld messing. De MVL is geschikt voor 60 V DC en 6A. Dit artikel is geel.
Downloads
Specificaties
| Type toebehoren/onderdelen: | Meetsnoer |
|---|---|
| Toebehoren: | Nee |
| Onderdeel: | Ja |
| Setuitvoering: | Nee |
| Met koffer/tas: | Nee |
| Insteektechniek: | 2 mm veiligheidsstekkertechniek |
| Soort isolatiemateriaal: | Polyvinylchloride (PVC) |
| Max. werkspanning: | 1000 V |
| Stroombelastbaarheid: | 10 A |
| Meetcircuitcategorie: | CAT III |