MST 3 Zwart
€ 1,12
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
MST 3 Zwart
Fabrikantnummer:
973509100
Merk:
Hirschmann SKS
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
Zwarte miniatuur connector van PVC met een vernikkelde messing stift van 2 mm. De connector heeft een soldeeraansluiting voor verbindingen met een max. diameter van 1,9 mm. Deze MST 3 is geschikt voor 60 V DC en 6 A.
Downloads
Specificaties
| Type toebehoren/onderdelen: | Banaankoppeling |
|---|---|
| Toebehoren: | Ja |
| Onderdeel: | Ja |
| Setuitvoering: | Nee |
| Met koffer/tas: | Nee |
| Insteektechniek: | 2 mm |
| Soort isolatiemateriaal: | Polyvinylchloride (PVC) |
| Max. werkspanning: | 60 V |
| Stroombelastbaarheid: | 6 A |
| Meetcircuitcategorie: | CAT I |