MLS WS 100/2,5 Grijs
€ 15,84
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
MLS WS 100/2,5 Grijs
Fabrikantnummer:
934088106
Merk:
Hirschmann SKS
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
MLS WS 100/2,5 Veiligheidsmeetsnoer 1000 V |CAT II, Ø 4 mm, 1 m Grijs
Downloads
Specificaties
| Type toebehoren/onderdelen: | Meetsnoer |
|---|---|
| Toebehoren: | Nee |
| Onderdeel: | Ja |
| Setuitvoering: | Nee |
| Met koffer/tas: | Nee |
| Insteektechniek: | 4 mm veiligheidsstekkertechniek |
| Soort isolatiemateriaal: | Polyvinylchloride (PVC) |
| Max. werkspanning: | 1000 V |
| Stroombelastbaarheid: | 32 A |
| Meetcircuitcategorie: | CAT II |