MLS GG 100/2,5 Bruin
€ 14,24
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
MLS GG 100/2,5 Bruin
Fabrikantnummer:
934075105
Merk:
Hirschmann SKS
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
100 cm lang PVC-meetsnoer van 2,5 mm² met 4 mm veiligheidsbanaanstekers. De stift is van messing met een veer van vernikkeld berylliumkoper. Deze MLS GG is geschikt voor 1000 V AC/DC en 32 A; CAT III. Dit artikel is bruin.
Downloads
Specificaties
| Type toebehoren/onderdelen: | Meetsnoer |
|---|---|
| Toebehoren: | Nee |
| Onderdeel: | Ja |
| Setuitvoering: | Nee |
| Met koffer/tas: | Nee |
| Insteektechniek: | 4 mm veiligheidsstekkertechniek |
| Soort isolatiemateriaal: | Polyvinylchloride (PVC) |
| Max. werkspanning: | 1000 V |
| Stroombelastbaarheid: | 32 A |
| Meetcircuitcategorie: | CAT III |