MLN SIL 150/1 Blauw
€ 13,87
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
MLN SIL 150/1 Blauw
Fabrikantnummer:
934093102
Merk:
Hirschmann SKS
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
MLN SIL 150/1 is een 150 centimeter lang siliconenmeetsnoer van 1 mm² met 4 mm stapelbare banaanstekers. Met stift van messing met een veer van vernikkeld berylliumkoper. Deze MLN SIL is geschikt voor 60 V DC en 16 A. Dit artikel is blauw.
Downloads
Specificaties
| Type toebehoren/onderdelen: | Meetsnoer |
|---|---|
| Toebehoren: | Nee |
| Onderdeel: | Ja |
| Setuitvoering: | Nee |
| Met koffer/tas: | Nee |
| Insteektechniek: | 4 mm |
| Soort isolatiemateriaal: | Siliconen |
| Max. werkspanning: | 60 V |
| Stroombelastbaarheid: | 16 A |
| Meetcircuitcategorie: | CAT I |