MLN 150/2,5 Au Groen
€ 19,25
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
MLN 150/2,5 Au Groen
Fabrikantnummer:
934507704
Merk:
Hirschmann SKS
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
MLN 150/2,5 Au PVC-meetsnoer LamellenSteker 4 mm, 2,5 mm², Groen
Downloads
Specificaties
| Type toebehoren/onderdelen: | Meetsnoer |
|---|---|
| Toebehoren: | Nee |
| Onderdeel: | Ja |
| Setuitvoering: | Nee |
| Met koffer/tas: | Nee |
| Insteektechniek: | 4 mm |
| Soort isolatiemateriaal: | Polyvinylchloride (PVC) |
| Max. werkspanning: | 60 V |
| Stroombelastbaarheid: | 32 A |
| Meetcircuitcategorie: | CAT I |