MLB 100/1 V Rood
€ 19,57
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
MLB 100/1 V Rood
Fabrikantnummer:
973646101
Merk:
Hirschmann SKS
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
100 centimeter lang PVC-meetsnoer van 1 mm² met 4mm stapelbare banaanstekers met schuifbare afscherming. Met stift van messing met een veer van vernikkeld berylliumkoper. Geschikt voor 30 V AC / 60 V DC en 16 A; CAT I. Dit artikel is rood.
Downloads
Specificaties
| Type toebehoren/onderdelen: | Meetsnoer |
|---|---|
| Toebehoren: | Nee |
| Onderdeel: | Ja |
| Setuitvoering: | Nee |
| Met koffer/tas: | Nee |
| Insteektechniek: | 4 mm |
| Soort isolatiemateriaal: | Polyvinylchloride (PVC) |
| Max. werkspanning: | 60 V |
| Stroombelastbaarheid: | 16 A |
| Meetcircuitcategorie: | CAT I |