MA 1 Zwart
€ 2,67
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
MA 1 Zwart
Fabrikantnummer:
930317800
EAN:
04002044197247
Merk:
Hirschmann SKS
Minimale bestelhoeveelheid:
20
Productinformatie
MA 1 is een geïsoleerde miniatuur krokodilklem geschikt voor 2 mm systeem en geveerde aansluiting. Het contactmateriaal is van vernikkeld messing/ brons. 4 mm klembereik. Geschikt voor 30 V AC / 60 V DC en 8 A; CAT I. Dit artikel is zwart.
Downloads
Specificaties
| Type toebehoren/onderdelen: | Krokodilklem |
|---|---|
| Toebehoren: | Ja |
| Onderdeel: | Ja |
| Setuitvoering: | Nee |
| Met koffer/tas: | Nee |
| Insteektechniek: | 2 mm |
| Soort isolatiemateriaal: | Overig |
| Max. werkspanning: | 60 V |
| Stroombelastbaarheid: | 8 A |
| Meetcircuitcategorie: | CAT I |