M8 standaard sensor/actuator enkelvoudige kabelset
€ 13,94
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSMWV 3-224/2 M
Fabrikantnummer:
934636143
EAN:
04002044249885
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M8 standaard sensor/actuator enkelvoudige kabelset is ontworpen om een betrouwbare verbindingsoplossing te bieden voor industriële automatiseringssystemen. Deze mannelijke, hoekige, 3-pins, A-gecodeerde connector heeft een transparante behuizing en is geschikt voor 50 V AC / 60 V DC met een stroomsterkte van 4 A. De connector wordt geleverd met een zwarte PUR-kabel met 3 draden en een geleiderafmeting van 0,34 mm². De duurzame constructie zorgt voor een efficiënte werking in veeleisende omgevingen.
Een van de belangrijkste voordelen van deze kabelset is het hoge beschermingsniveau met IP65, IP67 en IP69K classificaties, waardoor hij zeer resistent is tegen stof, water en zware omstandigheden. Het CuSn-basismateriaal van de connector met Cu/Au-plating zorgt voor een lage contactweerstand en hoge isolatie, wat bijdraagt aan een lange levensduur. Daarnaast bieden het TPU-omhulsel en de PUR-kabelmantel uitstekende weerstand tegen chemicaliën, olie, microben en hydrolyse, waardoor de kabelset geschikt is voor diverse industriële toepassingen.
Deze M8 kabelset is ideaal voor het verbinden van sensoren en actuatoren in automatiseringsinstallaties. Het is geschikt voor vaste en flexibele installaties en ondersteunt een breed temperatuurbereik van -50°C tot +80°C. Het product is verkrijgbaar in verschillende kabellengtes, waardoor het aan diverse toepassingsvereisten kan voldoen.
Een van de belangrijkste voordelen van deze kabelset is het hoge beschermingsniveau met IP65, IP67 en IP69K classificaties, waardoor hij zeer resistent is tegen stof, water en zware omstandigheden. Het CuSn-basismateriaal van de connector met Cu/Au-plating zorgt voor een lage contactweerstand en hoge isolatie, wat bijdraagt aan een lange levensduur. Daarnaast bieden het TPU-omhulsel en de PUR-kabelmantel uitstekende weerstand tegen chemicaliën, olie, microben en hydrolyse, waardoor de kabelset geschikt is voor diverse industriële toepassingen.
Deze M8 kabelset is ideaal voor het verbinden van sensoren en actuatoren in automatiseringsinstallaties. Het is geschikt voor vaste en flexibele installaties en ondersteunt een breed temperatuurbereik van -50°C tot +80°C. Het product is verkrijgbaar in verschillende kabellengtes, waardoor het aan diverse toepassingsvereisten kan voldoen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 934636143 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 70 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | M8 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 224 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.30 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M8 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Male, angled, 3-pin, A-coded, translucent body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR black cable, 3-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RSMWV 3-224/2 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 ± 0.10 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 50265-2-2, VDE 0482-265-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 8x1: 30 Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut934636143 |