M8 Standard Sensor/Actuator Enkelzijdige Cordset
€ 53,32
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKMWV 3-260/30 M
Fabrikantnummer:
108217
EAN:
04020841760204
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M8 Standard Sensor/Actuator Enkelzijdige Cordset is een robuuste en betrouwbare oplossing voor aansluitingen in industriële automatiseringstoepassingen. Deze cordset heeft een vrouwelijke, gehoekte, 3-pins, A-gecodeerde connector met een transparante behuizing. Hij is geschikt voor 50 V AC / 60 V DC en een stroomcapaciteit van 4 A, wat het geschikt maakt voor verschillende sensor- en actuatorinterfaces. De PUR oranje kabel bevat 3-draden met een doorsnede van 0,34 mm², wat zorgt voor sterke prestaties in veeleisende omgevingen.
Dit product biedt verschillende voordelen, waaronder sterke weerstand tegen lasspetters, uitstekende flexibiliteit bij lage temperaturen, hoge oliebestendigheid en naleving van strenge milieuvoorschriften. Bovendien is de cordset halogeenvrij, wat hem milieuvriendelijk maakt.
De M8 Standard Sensor/Actuator Enkelzijdige Cordset is ideaal voor toepassingen in industriële automatisering, zoals het verbinden van sensoren en actuators met besturingssystemen. Het is ontworpen om onder zware omstandigheden te presteren en zorgt voor consistente, betrouwbare verbindingen in veeleisende industriële omgevingen.
Dit product biedt verschillende voordelen, waaronder sterke weerstand tegen lasspetters, uitstekende flexibiliteit bij lage temperaturen, hoge oliebestendigheid en naleving van strenge milieuvoorschriften. Bovendien is de cordset halogeenvrij, wat hem milieuvriendelijk maakt.
De M8 Standard Sensor/Actuator Enkelzijdige Cordset is ideaal voor toepassingen in industriële automatisering, zoals het verbinden van sensoren en actuators met besturingssystemen. Het is ontworpen om onder zware omstandigheden te presteren en zorgt voor consistente, betrouwbare verbindingen in veeleisende industriële omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 108217 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 70 °C |
| Oliebestendigheid: | DIN EN 60811-2-1 |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Soldeerbestendigheid: | Welding spark resistant |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | M8 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 260 |
| Kabellengte: | 30 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.50 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Seatwater resistance; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M8 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 3-pin, A-coded, translucent body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR orange cable, 3-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKMWV 3-260/30 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 8x1: 30 Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Uniek Nr.: | aut108217 |