M8 Standard Sensor/Aan/Uit Enkelzijdige Aansluitkabel
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSMV 4-500/5 M
Fabrikantnummer:
705
EAN:
04001088004450
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M8 Standard Sensor/Aan/Uit Enkelzijdige Aansluitkabel is een essentieel onderdeel voor betrouwbare signaal- en vermogensoverdracht in automatiserings- en besturingssystemen. Dit specifieke model heeft een mannelijke, rechte, 4-pins connector die A-gecodeerd is en geschikt voor spanningswaarden van 30 V AC/DC en een stroomsterkte van 4 A. De behuizing van de connector is gemaakt van duurzaam en doorschijnend TPU-materiaal, ontworpen om langdurige prestaties te garanderen. De aansluitkabel bevat ook een zwarte PUR-kabel met vier draden van elk 0,34 mm², wat flexibiliteit en duurzaamheid biedt in verschillende installatiemilieus. Een van de belangrijkste voordelen van deze aansluitkabel is de hoge beschermingsklasse, die voldoet aan de IP65, IP67 en IP69K normen, waardoor het zeer goed bestand is tegen water- en stofindringing. Deze kabel is ontworpen voor gebruik in zware industriële omgevingen en kan temperaturen weerstaan van -40°C tot +90°C tijdens gebruik. Het is ook beoordeeld om 100 koppelcycli te doorstaan, wat een lange levensduur garandeert. Wat toepassingen betreft, is deze aansluitkabel geschikt voor het aansluiten van sensoren en actuatoren in automatiseringssystemen, en biedt het betrouwbare connectiviteit in robotsystemen, werktuigmachines en automobielproductieprocessen. Bovendien breiden de weerstand tegen lasvonken en het halogeenvrije ontwerp de gebruiksmogelijkheden verder uit in omgevingen met strikte veiligheidseisen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 705 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 70 °C |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | TPE-P |
| Soldeerbestendigheid: | Welding spark resistant |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | M8 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 500 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 40 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | + 5 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.1 ± 0.15 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M8 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Male, straight, 4-pin, A-coded, translucent body, 30 V AC/DC, 4 A; PUR black cable, 4-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | EN 50267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RSMV 4-500/5 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL Horizontal Flametest, CSA FT2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 8x1: 30 Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Uniek Nr.: | aut705 |