M8 Standaard Sensor/Aktuator Enkelzijdig Aansluitsnoer
€ 20,02
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSMWV 5-293/2 M
Fabrikantnummer:
934844007
EAN:
04001088086739
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M8 Standaard Sensor/Aktuator Enkelzijdig Aansluitsnoer van Lumberg Automation is ontworpen voor naadloze connectiviteit in uitdagende omgevingen. Dit aansluitsnoer, voorzien van een 5-pins, mannelijke, hoekige, B-gecodeerde connector, is gebouwd met een transparante behuizing voor extra duurzaamheid en esthetiek. Het ondersteunt een bedrijfsspanning van 50 V AC / 60 V DC en een stroomsterkte van 4 A, wat zorgt voor betrouwbare prestaties in diverse industriële toepassingen.
De voordelen van het gebruik van de M8 Standaard Aansluitsnoer omvatten de robuuste constructie met een polyurethaan (PUR) zwarte kabel die uitstekende microbiële en hydrolyseresistentie biedt. Met 5 draden van 0,34 mm² kan dit aansluitsnoer veeleisende toepassingen aan, met een hoge flexibiliteit en koude temperatuurbestendigheid tot -50°C voor vaste installaties.
Ideaal voor het verbinden van sensoren en actuatoren, is het M8 Standaard Aansluitsnoer perfect voor gebruik in automatiseringssystemen die betrouwbare en duurzame verbindingen vereisen. Het heeft uitstekende weerstand tegen externe factoren en voldoet aan IP65, IP67 en IP69K beschermingsnormen, zodat het goed presteert, zelfs onder zware omstandigheden.
De voordelen van het gebruik van de M8 Standaard Aansluitsnoer omvatten de robuuste constructie met een polyurethaan (PUR) zwarte kabel die uitstekende microbiële en hydrolyseresistentie biedt. Met 5 draden van 0,34 mm² kan dit aansluitsnoer veeleisende toepassingen aan, met een hoge flexibiliteit en koude temperatuurbestendigheid tot -50°C voor vaste installaties.
Ideaal voor het verbinden van sensoren en actuatoren, is het M8 Standaard Aansluitsnoer perfect voor gebruik in automatiseringssystemen die betrouwbare en duurzame verbindingen vereisen. Het heeft uitstekende weerstand tegen externe factoren en voldoet aan IP65, IP67 en IP69K beschermingsnormen, zodat het goed presteert, zelfs onder zware omstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 934844007 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 75 °C |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | M8 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 3 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 293 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Codering: | B |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M8 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Male, angled, 5-pin, B-coded, translucent body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR black cable, 5-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Artikelomschrijving: | RSMWV 5-293/2 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 ± 0.10 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 GF |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 8x1: 30 Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut934844007 |