M8 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Kabelset
€ 22,53
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSMWV 5-507/5 M
Fabrikantnummer:
934844014
EAN:
04001088086814
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De M8 standaard sensor/actuator enkelzijdige kabelset is ontworpen voor betrouwbare verbindingen in industriële omgevingen. Deze mannelijke, hoekige, 5-polige B-gecodeerde connector is uitgerust met een doorschijnende behuizing, en werkt op 50 V AC / 60 V DC, 3 A. Met een onbeschermd ontwerp zorgt het voor efficiëntie in verschillende automatiseringsprocessen. De zwarte PVC-kabel is duurzaam, met een 5-draads configuratie van 0,25 mm², en zorgt voor optimale prestaties. De connector heeft een hoge beschermingsgraad van IP65 en IP67, wat hem geschikt maakt voor barre omstandigheden. Ideaal voor het integreren van sensoren of actuatoren in setups die betrouwbare verbindingen vereisen, en voldoet aan IEC 61076-2-104 normen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 934844014 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 75 °C |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2464 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | M8 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 3 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 3 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 507 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Codering: | B |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 5 - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M8 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Male, angled, 5-pin, B-coded, translucent body, 50 V AC / 60 V DC, 3 A; PVC black cable, 5-wires, 0.25 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Artikelomschrijving: | RSMWV 5-507/5 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.22 ± 0.10 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-1-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 GF |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 8x1: 30 Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Uniek Nr.: | aut934844014 |