M8 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Kabelset
€ 30,94
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKMWV 5-506/10 M
Fabrikantnummer:
934842021
EAN:
04001088084025
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De M8 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Kabelset is ontworpen voor de eisen van industriële toepassingen, met een robuuste vrouwelijke, haakse, 5-pins, B-gecodeerde connector. Met een doorschijnend lichaam en een bedrijfswaarde van 50 V AC/60 V DC bij 3 A, garandeert deze kabelset een betrouwbare en duurzame prestatie. De constructie omvat een zwart PUR-kabel met 5 draden van 0,25 mm², die duurzaamheid en flexibiliteit biedt.
Dit product is ideaal voor geautomatiseerde systemen die robuuste sensor/actuator verbindingen vereisen. De koperen legeringscontacten zorgen voor een lage contactweerstand (≤ 10 mΩ) en een hoge isolatieweerstand (> 10^9 Ω), waardoor veilige verbindingen onder zware omstandigheden worden geboden. Het TPU-gegoten lichaam biedt extra bescherming, terwijl de IP65, IP67 en IP69K normen het geschikt maken voor gebruik in omgevingen die onderhevig zijn aan stof en water.
Deze kabelset wordt voornamelijk gebruikt in industriële omgevingen, zoals assemblagelijnen, robotica en geautomatiseerde machines, dankzij de superieure ontwerpstandaarden (IEC 61076-2-104) en het uitstekende temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C. Verkrijgbaar in verschillende kabellengtes, is deze connector veelzijdig en essentieel voor het handhaven van efficiënte operaties.
Dit product is ideaal voor geautomatiseerde systemen die robuuste sensor/actuator verbindingen vereisen. De koperen legeringscontacten zorgen voor een lage contactweerstand (≤ 10 mΩ) en een hoge isolatieweerstand (> 10^9 Ω), waardoor veilige verbindingen onder zware omstandigheden worden geboden. Het TPU-gegoten lichaam biedt extra bescherming, terwijl de IP65, IP67 en IP69K normen het geschikt maken voor gebruik in omgevingen die onderhevig zijn aan stof en water.
Deze kabelset wordt voornamelijk gebruikt in industriële omgevingen, zoals assemblagelijnen, robotica en geautomatiseerde machines, dankzij de superieure ontwerpstandaarden (IEC 61076-2-104) en het uitstekende temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C. Verkrijgbaar in verschillende kabellengtes, is deze connector veelzijdig en essentieel voor het handhaven van efficiënte operaties.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 934842021 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 75 °C |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811-2-1 |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | M8 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 3 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 3 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 506 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | B |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M8 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 5-pin, B-coded, translucent body, 50 V AC / 60 V DC, 3 A; PUR black cable, 5-wires, 0.25 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Artikelomschrijving: | RKMWV 5-506/10 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.20 ± 0.10 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL Horizontal Flametest, CSA FT2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 GF |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 8x1: 30 Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Uniek Nr.: | aut934842021 |