M8 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Kabelset
€ 15,86
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKMV 3-224/6 M
Fabrikantnummer:
46606
EAN:
04020841460920
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M8 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Kabelset is ontworpen voor betrouwbaarheid en prestaties in industriële omgevingen. Deze kabelset heeft een vrouwelijke, rechte, 3-pins connector met een A-gecodeerd translucente behuizing, waardoor hij geschikt is voor verschillende sensor- en actuator toepassingen. Met een spanningswaarde van 50 V AC / 60 V DC en een stroomwaarde van 4 A is hij goed toegerust voor veeleisende taken. De kabelset bevat een robuuste PUR zwarte kabel, bestaande uit drie draden met een geleidergrootte van 0,34 mm², die uitstekende duurzaamheid en bestendigheid tegen chemicaliën en olie biedt.
Voordelen van deze kabelset zijn onder andere de hoge isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm, waardoor veilige en betrouwbare verbindingen gegarandeerd zijn. Met een beschermingsgraad van IP65, IP67 en IP69K biedt deze kabelset uitstekende bescherming tegen stof en water. Ontworpen om temperaturen tussen -40 °C en +90 °C te weerstaan, is deze kabelset veelzijdig voor diverse toepassingen, inclusief vaste en flexibele installaties.
Ideaal voor gebruik in automatiseringssystemen, de compatibiliteit van de kabelset met Lumberg Automation-componenten en de eenvoudigheid van installatie biedt betrouwbare verbindingsoplossingen om de efficiëntie en productiviteit van machines te verbeteren.
Voordelen van deze kabelset zijn onder andere de hoge isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm, waardoor veilige en betrouwbare verbindingen gegarandeerd zijn. Met een beschermingsgraad van IP65, IP67 en IP69K biedt deze kabelset uitstekende bescherming tegen stof en water. Ontworpen om temperaturen tussen -40 °C en +90 °C te weerstaan, is deze kabelset veelzijdig voor diverse toepassingen, inclusief vaste en flexibele installaties.
Ideaal voor gebruik in automatiseringssystemen, de compatibiliteit van de kabelset met Lumberg Automation-componenten en de eenvoudigheid van installatie biedt betrouwbare verbindingsoplossingen om de efficiëntie en productiviteit van machines te verbeteren.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 46606 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 70 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | M8 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 224 |
| Kabellengte: | 6 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.30 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M8 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 3-pin, A-coded, translucent body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR black cable, 3-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKMV 3-224/6 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 ± 0.10 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 50265-2-2, VDE 0482-265-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 8x1: 30 Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut46606 |