M8 Standaard Sensor/Aanvoerder Enkelzijdige Cordset
€ 27,70
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSMV 3-106/20 M
Fabrikantnummer:
59469
EAN:
04020841536953
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De M8 Standaard Sensor/Aanvoerder Enkelzijdige Cordset beschikt over een mannelijke, rechte, 3-pins, A-gecodeerde connector met een transparante behuizing. Hij werkt op 50 V AC / 60 V DC met een nominale stroom van 4 A. De cordset is gemaakt met een grijze PVC-kabel, bestaande uit drie draden met een geleidergrootte van 0.34 mm². Het product zorgt voor betrouwbare verbindingen en is geschikt voor diverse sensor- en actuatoortoepassingen, met uitstekende prestaties in industriële omgevingen.
Voordelen van deze cordset zijn onder andere de hoogwaardige materialen, zoals CuSn-contactbasis materiaal met Cu/Au-platering, die voor een lage contactweerstand (≤ 10 mOhm) en hoge isolatieweerstand (˃ 10^9 Ohm) zorgen. Bovendien biedt het een goede chemische en oliebestendigheid, waardoor de duurzaamheid en betrouwbaarheid onder zware omstandigheden behouden blijven. De cordset is RoHS-conform, wat zorgt voor hoge milieueisen en veiligheidsnormen.
Deze cordset is ideaal voor gebruik in industrieën die robuuste en betrouwbare sensor/actuator verbindingen vereisen, zoals automatiseringssystemen, industriële machines en besturingssystemen. Met een hoog aantal stekercycli (≤ 100) en een groot temperatuurbereik (-40 °C tot +90 °C) is het geschikt voor veeleisende toepassingen.
Voordelen van deze cordset zijn onder andere de hoogwaardige materialen, zoals CuSn-contactbasis materiaal met Cu/Au-platering, die voor een lage contactweerstand (≤ 10 mOhm) en hoge isolatieweerstand (˃ 10^9 Ohm) zorgen. Bovendien biedt het een goede chemische en oliebestendigheid, waardoor de duurzaamheid en betrouwbaarheid onder zware omstandigheden behouden blijven. De cordset is RoHS-conform, wat zorgt voor hoge milieueisen en veiligheidsnormen.
Deze cordset is ideaal voor gebruik in industrieën die robuuste en betrouwbare sensor/actuator verbindingen vereisen, zoals automatiseringssystemen, industriële machines en besturingssystemen. Met een hoog aantal stekercycli (≤ 100) en een groot temperatuurbereik (-40 °C tot +90 °C) is het geschikt voor veeleisende toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 59469 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 3 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 3 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC TI2 |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | M8 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 106 |
| Kabellengte: | 20 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC TM2 |
| Kleur kabelmantel: | grey RAL 7000 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 30 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.90 mm |
| Kabeleigenschappen: | Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M8 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Male, straight, 3-pin, A-coded, translucent body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PVC grey cable, 3-wires, 0.34 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RSMV 3-106/20 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.60 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-1 , VDE 0482-265-2-1 , EN 50265-2-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 8x1: 30 Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Uniek Nr.: | aut59469 |