M8 Standaard Sensor/Aanator Single-Ended Cordset
€ 26,17
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSMWV 5-293/5 M
Fabrikantnummer:
934844008
EAN:
04001088086746
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De M8 Standaard Sensor/Aanator Single-Ended Cordset is een betrouwbare component voor industriële automatisering. Uitgerust met een mannelijke, haakse, 5-polige, B-gecodeerde connector, is deze cordset voorzien van een doorschijnende behuizing en kan tot 50 V AC of 60 V DC en 4 A stroom verwerken. De robuuste constructie heeft een zwarte PUR-kabel met 5 draden, elk met een geleiderdikte van 0,34 mm², wat zorgt voor een duurzame en flexibele aansluiting met een lengtemogelijkheid van 2 tot 25 meter.
Ontworpen voor topprestaties biedt de cordset hoge contactweerstand van ≤ 10 mOhm en uitstekende isolatieweerstand van ˃ 10^9 Ohm, ideaal voor kritieke toepassingen. Het ondersteunt een breed temperatuurbereik van -40°C tot +90°C en biedt IP65, IP67 en IP69K bescherming bij gebruik met compatibele connectoren, wat een robuuste bescherming biedt tegen omgevingsfactoren.
Ideaal voor toepassingen in sensor- en aanatorinterfaces, is deze cordset geschikt voor veeleisende industrieën zoals de automobielindustrie, fabrieksautomatisering en machinebouw, dankzij zijn uitstekende weerstand tegen microben, hydrolyse en extreme temperaturen.
Ontworpen voor topprestaties biedt de cordset hoge contactweerstand van ≤ 10 mOhm en uitstekende isolatieweerstand van ˃ 10^9 Ohm, ideaal voor kritieke toepassingen. Het ondersteunt een breed temperatuurbereik van -40°C tot +90°C en biedt IP65, IP67 en IP69K bescherming bij gebruik met compatibele connectoren, wat een robuuste bescherming biedt tegen omgevingsfactoren.
Ideaal voor toepassingen in sensor- en aanatorinterfaces, is deze cordset geschikt voor veeleisende industrieën zoals de automobielindustrie, fabrieksautomatisering en machinebouw, dankzij zijn uitstekende weerstand tegen microben, hydrolyse en extreme temperaturen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 934844008 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 75 °C |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | M8 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 3 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 293 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Codering: | B |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M8 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Male, angled, 5-pin, B-coded, translucent body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR black cable, 5-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Artikelomschrijving: | RSMWV 5-293/5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 ± 0.10 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 GF |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 8x1: 30 Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut934844008 |