M8 Snap-In Sensor/Actuator Enkelzijdige Kabelaansluiting
€ 20,67
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKMW/LED A 3-06/5 M
Fabrikantnummer:
11319
EAN:
04020841151903
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M8 Snap-In Sensor/Actuator Enkelzijdige Kabelaansluiting beschikt over een vrouwelijke connector met een hoekig ontwerp en een 3-pins configuratie, A-gecodeerd voor naadloze integratie. De doorschijnende behuizing herbergt een robuust elektrisch systeem, ontworpen voor een spanningsbereik van 10-30 V DC en tot 4A stroom. De kabelaansluiting is voorzien van twee LEDs (PNP) voor statusindicatie, die duidelijke en directe feedback bieden. Uitgerust met een duurzame PVC oranje kabel met drie draden en een geleidergrootte van 0,34 mm², biedt deze kabelaansluiting betrouwbare prestaties in verschillende industriële toepassingen. Geschikt voor gebruik in omgevingen met temperaturen van -40 °C tot +90 °C, is deze kabelaansluiting bestand tegen uitdagende omstandigheden en biedt het olie- en chemicaliënbestendigheid.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 11319 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 10-30 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 70 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2464 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | M8 Snap-In |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V DC |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 006 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | + 5 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Snap-Locking |
| Lange omschrijving (#1): | M8 Snap-In Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 3-pin, A-coded, translucent body, 10-30 V DC, 4 A, with 2xLEDs (PNP); PVC orange cable, 3-wires, 0.34 mm² |
| Functie-indicator: | 2xLEDs (PNP) |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKMW/LED A 3-06/5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 10 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Uniek Nr.: | aut11319 |