M8 Snap-In Sensor/Actuator Enkelzijdige Cordset
€ 62,67
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSM 5-506/25 M
Fabrikantnummer:
934876024
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De M8 Snap-In Sensor/Actuator Enkelzijdige Cordset is ontworpen voor hoogwaardige connectiviteitsoplossingen, met een robuust mannelijk recht 5-pins B-gecodeerd ontwerp. Met een doorschijnende behuizing ondersteunt deze cordset 50 V AC / 60 V DC en biedt een betrouwbare stroom van 3A. Het snoer is samengesteld uit een duurzame zwarte PUR-kabel met 5 draden en een diameter van 0,25 mm², wat flexibiliteit en een lange levensduur verzekert. Ideaal voor sensor- en actuator toepassingen, heeft deze cordset een beschermingsgraad van IP65/IP67, geschikt voor diverse uitdagende omgevingen. De hoogwaardige materialen, zoals CuZn-contacten met nikkelen bevestiging, garanderen uitstekende prestaties en duurzaamheid.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 934876024 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 75 °C |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811-2-1 |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | M8 Snap-In |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 3 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 3 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 (in combination with female M8 Snap-In connector); IP65, IP67 (in combination with female M8 Standard connector) |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 506 |
| Kabellengte: | 25 m |
| Codering: | B |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Snap- and Screw-Locking |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M8 Snap-In Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Male, straight, 5-pin, B-coded, translucent body, 50 V AC / 60 V DC, 3 A; PUR black cable, 5-wires, 0.25 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Artikelomschrijving: | RSM 5-506/25 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.20 ± 0.10 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL Horizontal Flametest, CSA FT2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 GF |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Uniek Nr.: | aut934876024 |