M8 Snap-In Sensor/Actuator Enkeltje Kabelset
€ 17,91
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSM 3-224/5 M
Fabrikantnummer:
82863
EAN:
04020841758867
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M8 Snap-In Sensor/Actuator Enkeltje Kabelset is een hoogwaardig connectorontwerp voor veilige en betrouwbare prestaties in industriële toepassingen. Met een mannelijke, rechte, 3-polige, A-gecodeerde connector met een doorschijnende behuizing, ondersteunt het werkspanningen van 50 V AC en 60 V DC met een stroomsterkte van 4 A. De kabelset wordt geleverd met een robuuste PUR zwarte kabel bestaande uit 3 draden met een geleidergrootte van 0.34 mm², wat zorgt voor uitstekende duurzaamheid en flexibiliteit onder zware omgevingsomstandigheden.
De voordelen van het gebruik van deze kabelset omvatten hoge veerkracht tegen chemische en olie-exposure, goede weerstand tegen microben en hydrolyse, en superieure flexibiliteit, zelfs bij koude temperaturen. Met omgevingsbedrijfstemperaturen van -40°C tot +90°C is het robuust en veelzijdig voor verschillende toepassingen. De nikkel-geplateerde bevestiging zorgt voor een sterke en corrosiebestendige verbinding.
Deze kabelset is ideaal voor gebruik in sensor- en actuatorsystemen waar betrouwbare connectiviteit cruciaal is. Met een beschermingsgraad van IP65/IP67, wanneer gebruikt met geschikte connectoren, is het geschikt voor omgevingen die een hoge mate van bescherming tegen binnendringen vereisen. Het kan effectief worden gebruikt in fabriekautomatisering, robotica en verschillende industriële machine-opstellingen.
De voordelen van het gebruik van deze kabelset omvatten hoge veerkracht tegen chemische en olie-exposure, goede weerstand tegen microben en hydrolyse, en superieure flexibiliteit, zelfs bij koude temperaturen. Met omgevingsbedrijfstemperaturen van -40°C tot +90°C is het robuust en veelzijdig voor verschillende toepassingen. De nikkel-geplateerde bevestiging zorgt voor een sterke en corrosiebestendige verbinding.
Deze kabelset is ideaal voor gebruik in sensor- en actuatorsystemen waar betrouwbare connectiviteit cruciaal is. Met een beschermingsgraad van IP65/IP67, wanneer gebruikt met geschikte connectoren, is het geschikt voor omgevingen die een hoge mate van bescherming tegen binnendringen vereisen. Het kan effectief worden gebruikt in fabriekautomatisering, robotica en verschillende industriële machine-opstellingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 82863 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 70 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | M8 Snap-In |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 (in combination with female M8 Snap-In connector); IP65, IP67 (in combination with female M8 Standard connector) |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 224 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.30 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Snap- and Screw-Locking |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M8 Snap-In Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Male, straight, 3-pin, A-coded, translucent body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR black cable, 3-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RSM 3-224/5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 ± 0.10 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 50265-2-2, VDE 0482-265-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut82863 |