M8 Field Attachable Connector voor gedecentraliseerde veldmontage
€ 20,56
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSMCI 3A
Fabrikantnummer:
935070001
EAN:
04001088178441
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M8 Field Attachable Connector is ontworpen voor gedecentraliseerde veldmontage en maakt gebruik van een isolatieverplaatsingscontactterminatiemethode (IDC). Hij heeft een rechte, mannelijke 3-polige configuratie met A-codering, wat zorgt voor veilige verbindingen in diverse toepassingen. Deze connector heeft een slank ontwerp met een robuuste metalen zinkbehuizing, wat duurzaamheid in zware omgevingen garandeert met een IP65/IP67-beschermingsgraad, en maakt hem ideaal voor buitengebruik en industriële omgevingen. Het is geschikt voor draaddiameters van 0,14 mm² tot 0,34 mm² en compatibel met draden van AWG 22 tot AWG 26.
Met een nominale spanning van 32V en een stroomcapaciteit van 4A zorgt deze connector voor efficiënte elektrische transmissie. De hoge isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm en lage contactweerstand tot 10 mOhm bieden betrouwbare connectiviteit. Ontworpen met een koppelmoerbevestiging, is hij voorzien van een klemkooi voor trekontlasting, geschikt voor kabels met een diameter van 2,5 mm tot 5,1 mm. Het voldoet aan de ontwerpstandaarden IEC 61076-2-104, wat compatibiliteit en veiligheid in veeleisende toepassingen garandeert.
Deze connector wordt veel gebruikt in sensor- en actuatorconnectiviteit, vooral in industriële automatiseringssystemen. Het onafgeschermde ontwerp maakt eenvoudige integratie in bestaande systemen mogelijk, wat flexibiliteit en gebruiksgemak biedt in complexe samenstellingen. Met UL- en RoHS-conformiteit zorgt het voor naleving van veiligheids- en milieunormen.
Met een nominale spanning van 32V en een stroomcapaciteit van 4A zorgt deze connector voor efficiënte elektrische transmissie. De hoge isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm en lage contactweerstand tot 10 mOhm bieden betrouwbare connectiviteit. Ontworpen met een koppelmoerbevestiging, is hij voorzien van een klemkooi voor trekontlasting, geschikt voor kabels met een diameter van 2,5 mm tot 5,1 mm. Het voldoet aan de ontwerpstandaarden IEC 61076-2-104, wat compatibiliteit en veiligheid in veeleisende toepassingen garandeert.
Deze connector wordt veel gebruikt in sensor- en actuatorconnectiviteit, vooral in industriële automatiseringssystemen. Het onafgeschermde ontwerp maakt eenvoudige integratie in bestaande systemen mogelijk, wat flexibiliteit en gebruiksgemak biedt in complexe samenstellingen. Met UL- en RoHS-conformiteit zorgt het voor naleving van veiligheids- en milieunormen.
Downloads
Specificaties
| Lange omschrijving (#1): | M8 Field Attachable Connector for decentralized field assembly, insulation displacement contact termination method (IDC), straight, male, 3-pole, A-coded, slim design, zinc diecast metal housing for harsh environment, IP65/IP67, unshielded, 0,14…0,34mm², |
|---|---|
| Verpakkingseenheid: | 10 individually packed connectors in a multipack carton |
| Artikelnummer (#1): | 935070001 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M8 Standard |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Overvoltage Category: | III |
| Bedrijfsspanning: | 32 V AC/DC |
| Maximale draaddoorsnede: | 0,14mm²...0,34 mm² |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. 85 °C |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Type aansluiting: | insulation displacement contact (IDC) |
| Type contact / Geslacht: | male |
| UL-keurmerk: | cURus |
| UL-bestand: | E95522 |
| Geschikte kabels: | Ø2,5...Ø5,1 mm |
| Nominale impuls-spanning: | 1,5 kV |
| RoHS-conform: | yes |
| Trekontlasting: | clamping cage |
| Gewicht: | 11,9 g |
| Artikelomschrijving: | RSMCI 3A |
| Codering: | A |
| Connectorontwerp: | straight |
| Connectortype: | Field attachable |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +85°C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT |
| Contactcoating: | AuNi |
| Behuizingskleur: | grey metallic |
| Behuizingsmateriaal: | zinc diecast |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Klantspecifiek product: | |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | 50-60 Ncm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Uniek Nr.: | 935070001 |