M8 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Enkeloorige Kabel
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
WRSMWV 3-520/25 M
Fabrikantnummer:
934732006
EAN:
04001088007536
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M8 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Enkeloorige Kabel is ontworpen voor robuuste prestaties in veeleisende omgevingen. Het beschikt over een mannelijke, haakse 3-pins A-gecodeerde connector omgeven door een witte behuizing. De kabel is geschikt voor 50 V AC / 60 V DC en kan een stroom tot 4 A aan, wat het geschikt maakt voor industriële toepassingen. De oranje TPE-kabel met 3 aders van 0.25 mm² biedt duurzaamheid en flexibiliteit, en zorgt voor betrouwbare signaaloverdracht, zelfs in wasomgevingen.
De voordelen van deze kabel omvatten een hoge beschermingsgraad (IP65, IP67, IP68 en IP69K), wat zorgt voor weerstand tegen water en stof. De duurzame materialen van de connector, zoals de roestvrijstalen bevestiging en de vlamvertragende TPE-kabelmantel, dragen bij aan de lange levensduur en betrouwbaarheid onder zware omstandigheden. Bovendien voldoet de kabel aan veiligheids- en milieunormen, en biedt goede chemische en olie resistentie.
Deze kabel is ideaal voor sensor/actuator verbindingen in de voedsel- en drankverwerking waar wasomgevingen veel voorkomen. Het robuuste ontwerp zorgt voor continue werking in automatische systemen die betrouwbare en veilige verbindingen vereisen. De beschikbare lengtes variëren van 2 meter tot 25 meter, zodat aan diverse installatie-eisen kan worden voldaan.
De voordelen van deze kabel omvatten een hoge beschermingsgraad (IP65, IP67, IP68 en IP69K), wat zorgt voor weerstand tegen water en stof. De duurzame materialen van de connector, zoals de roestvrijstalen bevestiging en de vlamvertragende TPE-kabelmantel, dragen bij aan de lange levensduur en betrouwbaarheid onder zware omstandigheden. Bovendien voldoet de kabel aan veiligheids- en milieunormen, en biedt goede chemische en olie resistentie.
Deze kabel is ideaal voor sensor/actuator verbindingen in de voedsel- en drankverwerking waar wasomgevingen veel voorkomen. Het robuuste ontwerp zorgt voor continue werking in automatische systemen die betrouwbare en veilige verbindingen vereisen. De beschikbare lengtes variëren van 2 meter tot 25 meter, zodat aan diverse installatie-eisen kan worden voldaan.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 934732006 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | PP GF |
| Vormdeelkleur: | White |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 65 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 21484 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | M8 F&B (Wash-Down) |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | white |
| Kabelnummer: | 520 |
| Kabellengte: | 25 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | TPE-V-compound, flame retardent |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 105 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.3 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of silicone; Free of FCKW; Free offcadmium and lead; Microbe and hydrolysis resistant |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Lange omschrijving (#1): | M8 F&B (Wash-Down) Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Male, angled, 3-pin, A-coded, white body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; TPE orange cable, 3-wires, 0.25 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | WRSMWV 3-520/25 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.25 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL horizontal flame test, flame-retardant |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PP GF |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 8x1: 30 Ncm, hand-tight |
| ECOLAB: | |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-104 |
| Uniek Nr.: | aut934732006 |