M8 4-Polig Mannelijk Veldverbindbare
€ 16,10
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSMCK 4
Fabrikantnummer:
28045
EAN:
04020841382468
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
RSMCK M8 A-gecodeerd – 4-polig, mannelijke veldverbindbare connector
Compacte veldverbindbare M8-connector.
4-polige uitvoering, A-codering volgens IEC.
Schroefaansluiting voor snelle montage.
Geschikt voor 0,14–0,50 mm² aders.
Robuuste PA-behuizing, IP67-bescherming.
Bedrijfstemperatuur van -40°C tot +85°C.
Contacten verguld voor lage weerstand (≤ 5 mΩ).
Nominale stroom: 4 A bij 40°C.
Nominale spanning: 60 V / testspanning: 1,5 kV.
Toepasbaar in industriële en veeleisende omgevingen.
Compacte veldverbindbare M8-connector.
4-polige uitvoering, A-codering volgens IEC.
Schroefaansluiting voor snelle montage.
Geschikt voor 0,14–0,50 mm² aders.
Robuuste PA-behuizing, IP67-bescherming.
Bedrijfstemperatuur van -40°C tot +85°C.
Contacten verguld voor lage weerstand (≤ 5 mΩ).
Nominale stroom: 4 A bij 40°C.
Nominale spanning: 60 V / testspanning: 1,5 kV.
Toepasbaar in industriële en veeleisende omgevingen.
Specificaties
| Contactuitvoering: | Pen |
|---|---|
| Diameter connector: | 12 mm |
| Aantal data contacten: | 4 |
| Aantal vermogenscontacten: | 4 |
| Voor buitendiameter kabel: | 3 - 5 mm |
| Uitvoering behuizing: | Recht |
| Nom. (meet)stroom In: | 4 A |
| Omgevingstemperatuur: | -40 - 85 °C |
| Nom. (meet)spanning: | 30 V |
| Vervuilingsgraad: | 3 |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads: | 0.14 - 0.5 mm² |
| Uitvoering elektrische aansluiting: | Schroefaansluiting |
| Materiaal contactcoating: | Nikkel/goud |
| Materiaal behuizing: | Kunststof |
| Coating behuizing: | Geplastificeerd |
| Materiaal schroefdraadring: | Messing |
| Type vergrendeling: | Schroefwartel |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94: | Overig |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd: | IP67 |
| Afgeschermd: | Nee |
| Met status-indicatie: | Nee |
| Uniek Nr.: | aut28045 |