M23 Power Veld Aansluitbare Connector
Niet meer leverbaar
Alternatief product aanvragenPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSC-F-120/13,5
Fabrikantnummer:
7188
EAN:
04020841220517
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De M23 Power Veld Aansluitbare Connector is ontworpen voor industriële toepassingen die een robuuste en betrouwbare verbinding vereisen. Het heeft een mannelijke, rechtstreekse 12-pin configuratie en is gehuisvest in duurzaam zilvermateriaal. De connector werkt bij 50 V AC / 60 V DC en ondersteunt een stroomsterkte tot 8A, waardoor het ideaal is voor vermogensoverdrachttoepassingen. Het apparaat is gesoldeerd aangesloten en compatibel met kabels van Ø10 mm tot Ø14 mm, waardoor flexibiliteit in verschillende installaties wordt gegarandeerd. Met een beschermingsgraad van IP65 is het ontworpen om bestand te zijn tegen omgevingsstress en industriële verontreinigingen. De connectoren zorgen voor veilige werking tussen -40°C en +70°C, wat prestatie over een breed temperatuurbereik garandeert.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut7188 |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65 |
| Productsubfamilie: | M23 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bijzonderheden: | When the connector is unlocked and in risk of pollution the connector has to be covered with a protective cap ≥ IP54. |
| Artikelnummer (#1): | 7188 |
| Bedrijfsspanning: | 120 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | FPM / NBR |
| Aantal pinnen: | 12 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Type contact / Geslacht: | male |
| Type aansluiting: | solder |
| Geschikte kabels: | Ø10 mm to Ø14 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 125 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Lange omschrijving (#1): | M23 Power Field Attachable Connector: Male, straight, 12-pin, silver housing, 50 V AC / 60 V DC |
| Artikelomschrijving: | RSC-F-120/13,5 |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT |
| Kleur contacthouder: | white |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleiderdoorsnede: | max. 1.0 mm² |
| Kabelwartel: | PG 13.5 |
| Bevestigingstype: | External thread fixed |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +70°C |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn / Ni |
| Behuizingskleur: | silver |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V0 |