M23 Power Single-Ended Cordset
€ 199,52
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSWUF 12-256/20 M
Fabrikantnummer:
63298
EAN:
04020841628665
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M23 Power Single-Ended Cordset is een industriële connector die is ontworpen voor betrouwbare en efficiënte stroomoverdracht. De cordset beschikt over een 12-pins mannelijke connector met een haaks ontwerp en werkt op 120 V AC/DC met een stroomsterkte van 8 A. De zwarte behuizing en enkelzijdige configuratie maken het ideaal voor diverse industriële toepassingen. Het is uitgerust met een PUR zwarte kabel die bestaat uit 8x0,5 mm² en 3x1,0 mm² geleiders, wat zorgt voor robuuste prestaties en duurzaamheid.
Voordelen van de M23 Power Single-Ended Cordset zijn onder andere de hoge isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm, wat veiligheid en betrouwbaarheid garandeert bij toepassingen met hoge stroomsterkte. De IP67-beschermingsgraad biedt robuuste milieubescherming, waardoor hij geschikt is voor gebruik in veeleisende omstandigheden. Deze cordset is ook RoHS-conform, wat betekent dat hij voldoet aan essentiële milieu- en veiligheidsnormen.
Toepassingen voor de M23 Power Single-Ended Cordset omvatten diverse industriële sectoren. Hij kan worden gebruikt in automatisering, machines en apparatuur die stabiele en veilige stroomverbindingen vereisen. Het duurzame materiaal van de connector garandeert een lange operationele levensduur, zelfs onder zware omstandigheden.
Voordelen van de M23 Power Single-Ended Cordset zijn onder andere de hoge isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm, wat veiligheid en betrouwbaarheid garandeert bij toepassingen met hoge stroomsterkte. De IP67-beschermingsgraad biedt robuuste milieubescherming, waardoor hij geschikt is voor gebruik in veeleisende omstandigheden. Deze cordset is ook RoHS-conform, wat betekent dat hij voldoet aan essentiële milieu- en veiligheidsnormen.
Toepassingen voor de M23 Power Single-Ended Cordset omvatten diverse industriële sectoren. Hij kan worden gebruikt in automatisering, machines en apparatuur die stabiele en veilige stroomverbindingen vereisen. Het duurzame materiaal van de connector garandeert een lange operationele levensduur, zelfs onder zware omstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 07, zijde 1: | white-green |
|---|---|
| Draad kleur 06, zijde 1: | red-blue |
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey-pink |
| Draad kleur 04, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 03, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 02, zijde 1: | green |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white |
| Bijzonderheden: | When the connector is unlocked and in risk of pollution the connector has to be covered with a protective cap ≥ IP54. |
| Draad kleur 08, zijde 1: | brown-green |
| Draad kleur 09, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 12, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur 11, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 10, zijde 1: | blue (bridge to pin 9) |
| Artikelnummer (#1): | 63298 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 120 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal draden: | 11 |
| Aantal pinnen: | 12 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | 20549 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP67 |
| Productsubfamilie: | M23 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning: | 125 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Kleur contacthouder: | white |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Kabelnummer: | 256 |
| Kabellengte: | 20 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 8x0.5mm² + 3x1.0 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -25°C to +80°C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -50°C to +80°C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | -25°C to +60°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +80°C |
| Kabeldiameter D: | Ø 9.30 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | External thread fixed |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Lange omschrijving (#1): | M23 Power Single-Ended Cordset: Male, angled, 12-pin, black body, 120 V AC/DC, 8 A; PUR black cable, 8x0.5 mm² + 3x1.0 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94-HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V0 |
| Artikelomschrijving: | RSWUF 12-256/20 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | 8x Ø1.45 mm + 3x Ø1.95 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2; flame-retardant |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Uniek Nr.: | aut63298 |