M23 Power Single-Ended Cordset
€ 136,00
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSWUF 12-256/10 M
Fabrikantnummer:
63565
EAN:
04020841619809
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M23 Power Single-Ended Cordset biedt een robuuste en betrouwbare verbinding met zijn mannelijke, gehoekte, 12-pins ontwerp in een zwarte behuizing. Ontworpen om 120 V AC/DC en 8 A te verwerken, wordt deze cordset geleverd met een sterke PUR zwarte kabel met 8x0.5 mm² en 3x1.0 mm² aders. De connector is vervaardigd met CuZn en is vernikkeld voor verbeterde duurzaamheid. De behuizing is gegoten met TPU en is geclassificeerd volgens de UL 94 normen voor brandbaarheid. Met een IP67 beschermingsgraad zorgt deze cordset voor veilige en zekere verbindingen in zware industriële omgevingen. Het is bijzonder geschikt voor toepassingen die frequente buiging en flexibiliteit vereisen dankzij de minimale buigradius en hoge cyclusfrequentie. Bovendien voldoet het aan de RoHS-richtlijnen en biedt het weerstand tegen verschillende milieu-invloeden, waaronder lage temperaturen, halogeenvrije werking en vlamvertraging.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 07, zijde 1: | white-green |
|---|---|
| Draad kleur 06, zijde 1: | red-blue |
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey-pink |
| Draad kleur 04, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 03, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 02, zijde 1: | green |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white |
| Bijzonderheden: | When the connector is unlocked and in risk of pollution the connector has to be covered with a protective cap ≥ IP54. |
| Draad kleur 08, zijde 1: | brown-green |
| Draad kleur 09, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 12, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur 11, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 10, zijde 1: | blue (bridge to pin 9) |
| Artikelnummer (#1): | 63565 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 120 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal draden: | 11 |
| Aantal pinnen: | 12 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | 20549 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP67 |
| Productsubfamilie: | M23 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning: | 125 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Kleur contacthouder: | white |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Kabelnummer: | 256 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 8x0.5mm² + 3x1.0 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -25°C to +80°C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -50°C to +80°C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | -25°C to +60°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +80°C |
| Kabeldiameter D: | Ø 9.30 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | External thread fixed |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Lange omschrijving (#1): | M23 Power Single-Ended Cordset: Male, angled, 12-pin, black body, 120 V AC/DC, 8 A; PUR black cable, 8x0.5 mm² + 3x1.0 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94-HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V0 |
| Artikelomschrijving: | RSWUF 12-256/10 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | 8x Ø1.45 mm + 3x Ø1.95 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2; flame-retardant |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Uniek Nr.: | aut63565 |