M23 Power Single-Ended Cordset
€ 135,46
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSUS 19-352/5 M
Fabrikantnummer:
96650
EAN:
04020841697630
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M23 Power Single-Ended Cordset is een betrouwbare connector die voornamelijk wordt gebruikt in automatiserings- en stroomverdelingssystemen. Deze mannelijke, rechte connector heeft een 19-pins configuratie, wat zorgt voor multi-channel connectiviteit in een compact ontwerp. De cordset is afgeschermd en biedt uitstekende weerstand tegen interferentie. Het heeft een zwart TPU-omhulsel voor verbeterde duurzaamheid en flexibiliteit in zware omgevingen. Het werkt op 120 V AC/DC, met stroomdraagvermogens van 16x8 A en 3x10 A, en maakt gebruik van een hoogwaardige kabel die bestaat uit 16x0.5 mm² en 3x1.0 mm² geleiders. Geschikt voor veeleisende industriële toepassingen, biedt deze cordset consistente prestaties en hoge isolatieweerstand (> 10^9 Ohm). Met een IP67-classificatie garandeert het bescherming tegen stof en water, wat de operationele integriteit in zware omstandigheden waarborgt. De robuuste materialen, waaronder CuZn-contacten met Cu/Au-plating en een vlamvertragende TPU-schede, dragen bij aan een lange levensduur.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 18, zijde 1: | grey-brown |
|---|---|
| Draad kleur 07, zijde 1: | grey-pink |
| Draad kleur 06, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 05, zijde 1: | green |
| Draad kleur 04, zijde 1: | red-blue |
| Draad kleur 03, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 02, zijde 1: | red |
| Draad kleur 01, zijde 1: | violet |
| Bijzonderheden: | When the connector is unlocked and in risk of pollution the connector has to be covered with a protective cap ≥ IP54. |
| Draad kleur 08, zijde 1: | white-green |
| Draad kleur 09, zijde 1: | white-yellow |
| Draad kleur 17, zijde 1: | pink |
| Draad kleur 16, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 15, zijde 1: | white |
| Draad kleur 14, zijde 1: | brown-green |
| Draad kleur 13, zijde 1: | yellow-brown |
| Draad kleur 12, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur 11, zijde 1: | black |
| Draad kleur 10, zijde 1: | white-grey |
| Artikelnummer (#1): | 96650 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | C-shielded braid |
| Bedrijfsspanning: | 120 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | NBR |
| Aantal draden: | 19 |
| Aantal pinnen: | 19 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| UL-kabeltype: | 21198 / 20549 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP67 |
| Productsubfamilie: | M23 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning: | 125 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 16 x 8 A (pin-Ø 1 mm), 3 x 10 A (contact-Ø 1.5 mm) |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Draad kleur 19, zijde 1: | brown |
| Kleur contacthouder: | white |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Kabelnummer: | 352 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 16x0.5mm² + 3x1.0 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | TPU |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -25°C to +80°C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -50°C to +80°C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | max. +60°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +80°C |
| Kabeldiameter D: | Ø 11.60 ±0.30 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Lange omschrijving (#1): | M23 Power Single-Ended Cordset: Male, straight, 19-pin, shielded, black body, 120 V AC/DC, 16x8 A + 3x10 A; TPU black cable, 16x0.5 mm² + 3x1.0 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94-HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V0 |
| Artikelomschrijving: | RSUS 19-352/5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | 16x Ø1.40 mm + 3x Ø1.9 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2; flame-retardant |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Uniek Nr.: | aut96650 |