M23 Power Single-Ended Cordset
€ 394,24
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSUF 19-242/30 M
Fabrikantnummer:
76089
EAN:
04020841610608
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
3
Productinformatie
De M23 Power Single-Ended Cordset is een robuuste en betrouwbare connector ontworpen voor stroomtoepassingen. Met een mannelijke, rechte, 19-pins configuratie, kan deze cordset 120 V AC/DC aan, wat het geschikt maakt voor een breed scala aan industriële toepassingen. De behuizing is afgewerkt in zwart en vervaardigd om zware omgevingen te weerstaan. Gevat in een zwarte PUR-kabel, biedt het snoer flexibiliteit en duurzaamheid met conductorafmetingen van 16x0.5 mm² en 3x1.0 mm². Met een classificatie van 16x8 A en 3x10 A, zorgt het voor een stabiele en efficiënte stroomverbinding. Het snoer is afgeschermd om bescherming te bieden tegen elektrische interferentie en voldoet aan IP67-normen voor bescherming tegen stof en water wanneer correct gemonteerd en vergrendeld. Gemaakt van hoogwaardige materialen zoals CuZn en PBT, biedt het uitstekende weerstand en een lange levensduur. Ideaal voor gebruik in uitdagende operationele omstandigheden variërend van -25°C tot +80°C, is deze cordset een betrouwbare keuze voor machines, automatisering en diverse industriële apparatuur.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 18, zijde 1: | grey-brown |
|---|---|
| Draad kleur 07, zijde 1: | grey-pink |
| Draad kleur 06, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 05, zijde 1: | green |
| Draad kleur 04, zijde 1: | red-blue |
| Draad kleur 03, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 02, zijde 1: | red |
| Draad kleur 01, zijde 1: | violet |
| Bijzonderheden: | When the connector is unlocked and in risk of pollution the connector has to be covered with a protective cap ≥ IP54. |
| Draad kleur 08, zijde 1: | white-green |
| Draad kleur 09, zijde 1: | white-yellow |
| Draad kleur 17, zijde 1: | pink |
| Draad kleur 16, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 15, zijde 1: | white |
| Draad kleur 14, zijde 1: | brown-green |
| Draad kleur 13, zijde 1: | yellow-brown |
| Draad kleur 12, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur 11, zijde 1: | black |
| Draad kleur 10, zijde 1: | white-grey |
| Artikelnummer (#1): | 76089 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 120 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal draden: | 19 |
| Aantal pinnen: | 19 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | 21198 / 20549 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP67 |
| Productsubfamilie: | M23 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning: | 125 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 16 x 8 A (pin-Ø 1 mm), 3 x 10 A (contact-Ø 1.5 mm) |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Draad kleur 19, zijde 1: | brown |
| Kleur contacthouder: | white |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Kabelnummer: | 242 |
| Kabellengte: | 30 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 16x0.5mm² + 3x1.0 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -25°C to +80°C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -50°C to +80°C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | max. +60°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +80°C |
| Kabeldiameter D: | Ø 11.60 ±0.30 mm |
| Bevestigingstype: | External thread fixed |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Lange omschrijving (#1): | M23 Power Single-Ended Cordset: Male, straight, 19-pin, black body, 120 V AC/DC, 16x8 A + 3x10 A; PUR black cable, 16x0.5 mm² + 3x1.0 mm² |
| Halogeenvrij: | IEC 60754-1, VDE 0482-267, EN 50267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94-HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V0 |
| Artikelomschrijving: | RSUF 19-242/30 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | 16x Ø1.45 mm + 3x Ø1.95 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-2, VDE 0482-265-2-2, EN 50265-2-2, FT2; flame-retardant |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Uniek Nr.: | aut76089 |