M23 Power Single-Ended Cordset
€ 212,78
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSUF 19-242/15 M
Fabrikantnummer:
62142
EAN:
04020841586736
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M23 Power Single-Ended Cordset is een hoogpresterende connector ontworpen voor veilige en efficiënte stroomoverdracht. Met een rechte, 19-pins mannelijke connector in een robuust zwart lichaam, ondersteunt het zowel wisselstroom (AC) als gelijkstroom (DC) bij 120 V. De cordset is uitgerust met een hoogbestendige PUR zwarte kabel, bestaande uit 16 draden van 0,5 mm² en 3 draden van 1,0 mm², wat zorgt voor betrouwbare en stabiele elektrische geleiding.
Deze cordset is ontworpen voor duurzaamheid en efficiëntie. Het kan stromen tot 16 x 8 A en 3 x 10 A aan, waardoor het ideaal is voor verschillende stroomintensieve toepassingen. Met een genormde impulsspanning van 1,5 kV en een IP67-beschermingsgraad, zorgt het voor uitstekende isolatieweerstand en betrouwbaarheid onder zware omstandigheden. De gebruikte materialen, waaronder het CuZn-contactbasismateriaal en het TPU gevormde lichaam, dragen bij aan de robuustheid en levensduur.
Ideaal voor industriële automatisering en machines, de M23 Power Single-Ended Cordset is geschikt voor omgevingen die hoge stroomoverdracht vereisen. Het is perfect voor gebruik in omgevingen waar apparatuur rigoureuze operationele omstandigheden moet weerstaan, waardoor stabiliteit en prestaties worden gehandhaafd over verschillende temperaturen en mechanische spanningen. De cordset is beschikbaar in meerdere lengtes, wat zorgt voor flexibiliteit voor verschillende installatiebehoeften.
Deze cordset is ontworpen voor duurzaamheid en efficiëntie. Het kan stromen tot 16 x 8 A en 3 x 10 A aan, waardoor het ideaal is voor verschillende stroomintensieve toepassingen. Met een genormde impulsspanning van 1,5 kV en een IP67-beschermingsgraad, zorgt het voor uitstekende isolatieweerstand en betrouwbaarheid onder zware omstandigheden. De gebruikte materialen, waaronder het CuZn-contactbasismateriaal en het TPU gevormde lichaam, dragen bij aan de robuustheid en levensduur.
Ideaal voor industriële automatisering en machines, de M23 Power Single-Ended Cordset is geschikt voor omgevingen die hoge stroomoverdracht vereisen. Het is perfect voor gebruik in omgevingen waar apparatuur rigoureuze operationele omstandigheden moet weerstaan, waardoor stabiliteit en prestaties worden gehandhaafd over verschillende temperaturen en mechanische spanningen. De cordset is beschikbaar in meerdere lengtes, wat zorgt voor flexibiliteit voor verschillende installatiebehoeften.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 18, zijde 1: | grey-brown |
|---|---|
| Draad kleur 07, zijde 1: | grey-pink |
| Draad kleur 06, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 05, zijde 1: | green |
| Draad kleur 04, zijde 1: | red-blue |
| Draad kleur 03, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 02, zijde 1: | red |
| Draad kleur 01, zijde 1: | violet |
| Bijzonderheden: | When the connector is unlocked and in risk of pollution the connector has to be covered with a protective cap ≥ IP54. |
| Draad kleur 08, zijde 1: | white-green |
| Draad kleur 09, zijde 1: | white-yellow |
| Draad kleur 17, zijde 1: | pink |
| Draad kleur 16, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 15, zijde 1: | white |
| Draad kleur 14, zijde 1: | brown-green |
| Draad kleur 13, zijde 1: | yellow-brown |
| Draad kleur 12, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur 11, zijde 1: | black |
| Draad kleur 10, zijde 1: | white-grey |
| Artikelnummer (#1): | 62142 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 120 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal draden: | 19 |
| Aantal pinnen: | 19 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | 21198 / 20549 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP67 |
| Productsubfamilie: | M23 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning: | 125 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 16 x 8 A (pin-Ø 1 mm), 3 x 10 A (contact-Ø 1.5 mm) |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Draad kleur 19, zijde 1: | brown |
| Kleur contacthouder: | white |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Kabelnummer: | 242 |
| Kabellengte: | 15 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 16x0.5mm² + 3x1.0 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -25°C to +80°C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -50°C to +80°C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | max. +60°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +80°C |
| Kabeldiameter D: | Ø 11.60 ±0.30 mm |
| Bevestigingstype: | External thread fixed |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Lange omschrijving (#1): | M23 Power Single-Ended Cordset: Male, straight, 19-pin, black body, 120 V AC/DC, 16x8 A + 3x10 A; PUR black cable, 16x0.5 mm² + 3x1.0 mm² |
| Halogeenvrij: | IEC 60754-1, VDE 0482-267, EN 50267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94-HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V0 |
| Artikelomschrijving: | RSUF 19-242/15 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | 16x Ø1.45 mm + 3x Ø1.95 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-2, VDE 0482-265-2-2, EN 50265-2-2, FT2; flame-retardant |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Uniek Nr.: | aut62142 |