M23 Power Single-Ended Cordset
€ 78,62
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWUE 19-242/1 M
Fabrikantnummer:
9623
EAN:
04001088107694
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M23 Power Single-Ended Cordset is een veelzijdige stroomconnector die bekend staat om zijn robuustheid en betrouwbaarheid. Met een vrouwelijke, hoekige vormgeving en een 19-pins (18+PE) configuratie, kan deze connector 120 V AC/DC aan. Het zwarte lichaam en de zwarte PUR-kabel zorgen voor duurzaamheid en flexibiliteit, met geleiderformaten van 16x0.5 mm² en 3x1.0 mm². Geschikt voor verschillende industriële toepassingen werkt deze kabel efficiënt bij temperaturen tussen -25°C en +80°C en heeft een indrukwekkende IP67-beschermingsgraad wanneer correct gemonteerd en vergrendeld. Met een nominale stroom van 16x8 A en 2x10 A voldoet het aan strenge veiligheids- en milieuwetgeving, waardoor het ideaal is voor veeleisende omgevingen.
Belangrijke voordelen zijn de hoge isolatieweerstand en het vermogen om onder zware omstandigheden te werken zonder prestatieverlies. Deze connector is goed geschikt voor toepassingen die robuuste stroomverbindingen vereisen, zoals automatiseringssystemen, machines en industriële apparatuur. De halogeenvrije eigenschappen en vlamvertragende materialen verhogen de veiligheid en levensduur, wat betrouwbare prestaties garandeert.
Deze M23 Power Single-Ended Cordset is beschikbaar in verschillende lengtes om aan specifieke eisen te voldoen, waardoor het een aanpasbare oplossing is voor stroomdistributie in complexe installaties.
Belangrijke voordelen zijn de hoge isolatieweerstand en het vermogen om onder zware omstandigheden te werken zonder prestatieverlies. Deze connector is goed geschikt voor toepassingen die robuuste stroomverbindingen vereisen, zoals automatiseringssystemen, machines en industriële apparatuur. De halogeenvrije eigenschappen en vlamvertragende materialen verhogen de veiligheid en levensduur, wat betrouwbare prestaties garandeert.
Deze M23 Power Single-Ended Cordset is beschikbaar in verschillende lengtes om aan specifieke eisen te voldoen, waardoor het een aanpasbare oplossing is voor stroomdistributie in complexe installaties.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 18, zijde 1: | grey-brown |
|---|---|
| Draad kleur 07, zijde 1: | grey-pink |
| Draad kleur 06, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 05, zijde 1: | green |
| Draad kleur 04, zijde 1: | red-blue |
| Draad kleur 03, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 02, zijde 1: | red |
| Draad kleur 01, zijde 1: | violet |
| Bijzonderheden: | When the connector is unlocked and in risk of pollution the connector has to be covered with a protective cap ≥ IP54. |
| Draad kleur 08, zijde 1: | white-green |
| Draad kleur 09, zijde 1: | white-yellow |
| Draad kleur 17, zijde 1: | pink |
| Draad kleur 16, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 15, zijde 1: | white |
| Draad kleur 14, zijde 1: | brown-green |
| Draad kleur 13, zijde 1: | yellow-brown |
| Draad kleur 12, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur 11, zijde 1: | black |
| Draad kleur 10, zijde 1: | white-grey |
| Artikelnummer (#1): | 9623 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 120 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | NBR |
| Aantal draden: | 19 |
| Aantal pinnen: | 19(18+PE) |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | 21198 / 20549 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP67 |
| Productsubfamilie: | M23 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning: | 125 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 16 x 8 A (pin-Ø 1 mm), 2 x 10 A (contact-Ø 1.5 mm) |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Draad kleur 19, zijde 1: | brown |
| Kleur contacthouder: | white |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Kabelnummer: | 242 |
| Kabellengte: | 1 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 16x0.5mm² + 3x1.0 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -25°C to +80°C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -50°C to +80°C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | max. +60°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +80°C |
| Kabeldiameter D: | Ø 11.60 ±0.30 mm |
| Bevestigingstype: | Grounded Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Lange omschrijving (#1): | M23 Power Single-Ended Cordset: Female, angled, 19-pin(18+PE), black body, 120 V AC/DC, 16x8 A + 2x10 A ; PUR black cable, 16x0.5 mm² + 3x1.0 mm² |
| Halogeenvrij: | IEC 60754-1, VDE 0482-267, EN 50267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94-HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V0 |
| Artikelomschrijving: | RKWUE 19-242/1 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | 16x Ø1.45 mm + 3x Ø1.95 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-2, VDE 0482-265-2-2, EN 50265-2-2, FT2; flame-retardant |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Uniek Nr.: | aut9623 |