M23 Power Single-Ended Cordset
€ 114,96
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWU 19-242/5 M
Fabrikantnummer:
60706
EAN:
04020841542350
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M23 Power Single-Ended Cordset is een elektrische connector van hoge kwaliteit, ontworpen voor veeleisende toepassingen. Met een vrouwelijke, haakse 19-pins configuratie, gehuisvest in een stevige zwarte behuizing, ondersteunt deze connector 120 V AC/DC, met een stroomcapaciteit van 16x8 A en 3x10 A. De cordset wordt geleverd met een zwarte PUR-kabel, die 16x0.5 mm² en 3x1.0 mm² geleiders bevat, wat betrouwbare prestaties garandeert in zowel vaste als flexibele installaties. Het is IP67-geclassificeerd voor bescherming tegen stof en waterindringing wanneer correct gemonteerd, waardoor het geschikt is voor industriële omgevingen. De duurzame constructie en hoogwaardige materialen zorgen voor een lange levensduur en stabiele verbindingen. Deze cordset is ideaal voor het voeden van industriële apparatuur, machines, en geautomatiseerde systemen, en biedt efficiënte en veilige elektrische connectiviteit.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 18, zijde 1: | grey-brown |
|---|---|
| Draad kleur 07, zijde 1: | grey-pink |
| Draad kleur 06, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 05, zijde 1: | green |
| Draad kleur 04, zijde 1: | red-blue |
| Draad kleur 03, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 02, zijde 1: | red |
| Draad kleur 01, zijde 1: | violet |
| Bijzonderheden: | When the connector is unlocked and in risk of pollution the connector has to be covered with a protective cap ≥ IP54. |
| Draad kleur 08, zijde 1: | white-green |
| Draad kleur 09, zijde 1: | white-yellow |
| Draad kleur 17, zijde 1: | pink |
| Draad kleur 16, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 15, zijde 1: | white |
| Draad kleur 14, zijde 1: | brown-green |
| Draad kleur 13, zijde 1: | yellow-brown |
| Draad kleur 12, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur 11, zijde 1: | black |
| Draad kleur 10, zijde 1: | white-grey |
| Artikelnummer (#1): | 60706 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 120 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal draden: | 19 |
| Aantal pinnen: | 19 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | 21198 / 20549 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP67 |
| Productsubfamilie: | M23 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning: | 125 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 16 x 8 A (pin-Ø 1 mm), 3 x 10 A (contact-Ø 1.5 mm) |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Draad kleur 19, zijde 1: | brown |
| Kleur contacthouder: | black |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Kabelnummer: | 242 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Contact basismateriaal (#1): | 16 x CuSn/3 x CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 16x0.5mm² + 3x1.0 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -25°C to +80°C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -50°C to +80°C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | max. +60°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +80°C |
| Kabeldiameter D: | Ø 11.60 ±0.30 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Lange omschrijving (#1): | M23 Power Single-Ended Cordset: Female, angled, 19-pin, black body, 120 V AC/DC, 16x8 A + 3x10 A; PUR black cable, 16x0.5 mm² + 3x1.0 mm² |
| Halogeenvrij: | IEC 60754-1, VDE 0482-267, EN 50267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94-HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94-HB |
| Artikelomschrijving: | RKWU 19-242/5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | 16x Ø1.45 mm + 3x Ø1.95 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-2, VDE 0482-265-2-2, EN 50265-2-2, FT2; flame-retardant |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Uniek Nr.: | aut60706 |