M23 Power Field Krimptang
€ 56,53
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSC 190/13,5
Fabrikantnummer:
73578
EAN:
04020841597176
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M23 Power Field Krimptang is een robuust en betrouwbaar component dat is ontworpen voor industriële toepassingen. Het beschikt over een recht, mannelijk ontwerp met 19 pinnen en is gehuisvest in een duurzaam, zilveren materiaal. De connector ondersteunt een spanning van 50 V AC / 60 V DC, waardoor het ideaal is voor verschillende stroomtransmissievereisten. Met een koppelsluitertype en een IP65-classificatie biedt het uitstekende veelzijdigheid en veilige verbindingen. De connector kan een nominale stroom van 16 x 8 A en 3 x 10 A aan met een isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm. Het is ontworpen voor soldeerverbindingen en is compatibel met kabels van Ø10 mm tot Ø14 mm. De duurzame constructie met vernikkelde materialen zorgt voor stabiliteit en duurzaamheid in veeleisende omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Lange omschrijving (#1): | M23 Power Field Attachable Connector: Male, straight, 19-pin, silver housing, 50 V AC / 60 V DC |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 73578 |
| Bijzonderheden: | When the connector is unlocked and in risk of pollution the connector has to be covered with a protective cap ≥ IP54. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | M23 Power |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Bedrijfsspanning: | 120 V AC/DC |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 19 |
| O-ringmateriaal: | FPM / NBR |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Nominale stroom*: | 16 x 8 A (pin-Ø 1 mm), 3 x 10 A (contact-Ø 1.5 mm) |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | male |
| Geschikte kabels: | Ø10 mm to Ø14 mm |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 125 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Artikelomschrijving: | RSC 190/13,5 |
| Geleiderdoorsnede: | max. 16 x 1 mm²/ 3 x 1.5 mm² |
| Connectorontwerp: | straight |
| Connectortype: | Field attachable |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 110 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Kabelwartel: | PG 13.5 |
| Kleur contacthouder: | white |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V0 |
| Behuizingskleur: | silver |
| Behuizingsmateriaal: | GD-Zn / CuZn Ni |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Uniek Nr.: | aut73578 |