M23 Power Field Attachable Connector
€ 84,84
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSCW 190/13,5
Fabrikantnummer:
104136
EAN:
04020841737091
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut104136 |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65 |
| Productsubfamilie: | M23 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bijzonderheden: | When the connector is unlocked and in risk of pollution the connector has to be covered with a protective cap ≥ IP54. |
| Artikelnummer (#1): | 104136 |
| Bedrijfsspanning: | 120 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | FPM / NBR |
| Aantal pinnen: | 19 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Nominale stroom*: | 16 x 8 A (pin-Ø 1 mm), 3 x 10 A (contact-Ø 1.5 mm) |
| Type contact / Geslacht: | male |
| Type aansluiting: | solder |
| Geschikte kabels: | Ø10 mm to Ø14 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 125 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Lange omschrijving (#1): | M23 Power Field Attachable Connector: Male, angled, 19-pin, silver housing, 120 V AC/DC |
| Artikelomschrijving: | RSCW 190/13,5 |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT |
| Kleur contacthouder: | white |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | max. 16 x 1 mm²/ 3 x 1.5 mm² |
| Kabelwartel: | PG 13.5 |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +70°C |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | GD-Zn |
| Behuizingskleur: | silver |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V0 |