M23 Power Field Attachable Connector
€ 64,79
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSC-F-190/13,5
Fabrikantnummer:
84634
EAN:
04020841652578
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De M23 Power Field Attachable Connector is een robuuste veldaansluitbare stroomconnector die is ontworpen voor betrouwbare en efficiënte prestaties. Deze mannelijke, rechte connector heeft 19 pinnen, ingekapseld in een duurzame zilverkleurige behuizing. Het heeft een bedrijfsspanning van 120 V AC/DC en een maximale stroomwaarde van 16 x 8 A voor 1 mm pinnen en 3 x 10 A voor 1,5 mm contacten. De connector is ontworpen voor eenvoudige soldeerverbindingen en kan kabels met een diameter van 10 mm tot 14 mm accommoderen. Met een isolatieweerstand van meer dan 10^9 ohm en een beschermingsgraad van IP65 zorgt het voor veilige en beveiligde verbindingen. De robuuste constructie met CuZn/Ni-behuizingsmateriaal verbetert verder de duurzaamheid, waardoor het geschikt is voor verschillende industriële toepassingen. Het operationele temperatuurbereik van -40°C tot +70°C biedt flexibiliteit in verschillende omgevingsomstandigheden. Naleving van RoHS-normen zorgt ervoor dat het voldoet aan milieu- en veiligheidsrichtlijnen, waardoor het een betrouwbare keuze is voor stroomverbindingsbehoeften.
Downloads
Specificaties
| Lange omschrijving (#1): | M23 Power Field Attachable Connector: Male, straight, 19-pin, silver housing, 120 V AC/DC |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 84634 |
| Bijzonderheden: | When the connector is unlocked and in risk of pollution the connector has to be covered with a protective cap ≥ IP54. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | M23 Power |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Bedrijfsspanning: | 120 V AC/DC |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 19 |
| O-ringmateriaal: | FPM / NBR |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Nominale stroom*: | 16 x 8 A (pin-Ø 1 mm), 3 x 10 A (contact-Ø 1.5 mm) |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | male |
| Geschikte kabels: | Ø10 mm to Ø14 mm |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 125 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Artikelomschrijving: | RSC-F-190/13,5 |
| Geleiderdoorsnede: | max. 16 x 1 mm²/ 3 x 1.5 mm² |
| Connectorontwerp: | straight |
| Connectortype: | Field attachable |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +70°C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Bevestigingstype: | External thread fixed |
| Kabelwartel: | PG 13.5 |
| Kleur contacthouder: | white |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V0 |
| Behuizingskleur: | silver |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn / Ni |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Uniek Nr.: | aut84634 |