M23 Power Field Attachable Connector
€ 54,01
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSC 190/9
Fabrikantnummer:
53647
EAN:
04020841498718
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M23 Power Field Attachable Connector is een essentieel onderdeel voor robuuste industriële en automatiseringstoepassingen. Deze connector heeft een recht, mannelijk ontwerp met 19 pinnen en een duurzame zilverkleurige behuizing. Geclassificeerd voor 50 V AC / 60 V DC, zorgt het voor betrouwbare verbindingen in verschillende omgevingen. Met een bedrijfstemperatuurbereik van -40°C tot +70°C en een IP65 beschermingsgraad, is deze connector gebouwd om extreme omstandigheden te weerstaan. Het bevat een koppelnut bevestiging en is geschikt voor kabels met een diameter van 6 mm tot 8 mm, wat het veelzijdig maakt voor verschillende installaties. De M23-connector staat bekend om zijn duurzaamheid en effectiviteit, dankzij hoogwaardige materialen zoals CuZn en verchroomde afwerkingen.
Downloads
Specificaties
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
|---|---|
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65 |
| Productsubfamilie: | M23 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bijzonderheden: | When the connector is unlocked and in risk of pollution the connector has to be covered with a protective cap ≥ IP54. |
| Artikelnummer (#1): | 53647 |
| Bedrijfsspanning: | 120 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | FPM / NBR |
| Aantal pinnen: | 19 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Nominale stroom*: | 16 x 8 A (pin-Ø 1 mm), 3 x 10 A (contact-Ø 1.5 mm) |
| Type contact / Geslacht: | male |
| Type aansluiting: | solder |
| Geschikte kabels: | Ø6 mm to Ø8 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 125 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Lange omschrijving (#1): | M23 Power Field Attachable Connector: Male, straight, 19-pin, silver housing, 50 V AC / 60 V DC |
| Artikelomschrijving: | RSC 190/9 |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT |
| Kleur contacthouder: | white |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleiderdoorsnede: | max. 16 x 1 mm²/ 3 x 1.5 mm² |
| Kabelwartel: | PG 9 |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +70°C |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | GD-Zn / CuZn Ni |
| Behuizingskleur: | silver |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V0 |
| Uniek Nr.: | aut53647 |