M23 Power Field Attachable Connector
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSC 120/9
Fabrikantnummer:
104068
EAN:
04020841738487
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M23 Power Field Attachable Connector is ontworpen om te voldoen aan industriële behoeften met robuuste prestaties. Deze mannelijke, rechte connector beschikt over 12 pinnen, wat hem geschikt maakt voor complexe krachtsoverdracht toepassingen. De zilveren behuizing biedt duurzaamheid en betrouwbare bescherming onder verschillende omstandigheden. Met een werkspanning van 120 V AC/DC is deze connector ideaal voor industriële omgevingen die consistente en veilige stroomverbindingen vereisen. Met een IP65-classificatie biedt hij bescherming tegen stof en water wanneer correct gemonteerd. De connector ondersteunt een maximale stroom van 8A en geleiderdoorsneden tot 1,0 mm², wat hem veelzijdig maakt voor verschillende kabeltypes variërend van 6 mm tot 8 mm in diameter. Gemaakt van hoogwaardige materialen zoals CuZn en PBT, biedt hij langdurige prestaties en voldoet hij aan de RoHS-normen. Het soldeer verbindingstype zorgt voor een veilige en stabiele verbinding, met een koppelmoerbevestiging voor eenvoudige installatie.
Downloads
Specificaties
| Lange omschrijving (#1): | M23 Power Field Attachable Connector: Male, straight, 12-pin, silver housing, 120 V AC/DC |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 104068 |
| Bijzonderheden: | When the connector is unlocked and in risk of pollution the connector has to be covered with a protective cap ≥ IP54. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | M23 Power |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Bedrijfsspanning: | 120 V AC/DC |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 12 |
| O-ringmateriaal: | FPM / NBR |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | male |
| Geschikte kabels: | Ø6 mm to Ø8 mm |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 125 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Artikelomschrijving: | RSC 120/9 |
| Geleiderdoorsnede: | max. 1.0 mm² |
| Connectorontwerp: | straight |
| Connectortype: | Field attachable |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +70°C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Kabelwartel: | PG 9 |
| Kleur contacthouder: | white |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V0 |
| Behuizingskleur: | silver |
| Behuizingsmateriaal: | GD-Zn / CuZn Ni |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Uniek Nr.: | aut104068 |