M23 Power Field Attachable Connector
€ 44,55
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSC 120/13,5
Fabrikantnummer:
104070
EAN:
04020841737077
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M23 Power Field Attachable Connector van Lumberg Automation is een veelzijdige en robuuste oplossing ontworpen voor betrouwbare elektrische verbindingen. Deze connector heeft een mannelijke, rechte uitvoering met 12 pinnen, gehuisvest in een duurzame zilveren behuizing. Hij ondersteunt een bedrijfsspanning van 50 V AC / 60 V DC en een nominale stroom tot 8A, wat hem geschikt maakt voor toepassingen die betrouwbare connectiviteit vereisen. De connector zorgt voor een indrukwekkende isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm en heeft een beschermingsklasse van IP65 wanneer correct gemonteerd en vergrendeld, wat zorgt voor verbeterde bescherming tegen stof en waterindringing. De soldeerverbinding en PG 13.5 kabelwartel maken een veilige en eenvoudige installatie mogelijk. Bovendien is de connector gemaakt van hoogwaardige materialen zoals CuZn, PBT en GD-Zn / CuZn Ni voor langdurige duurzaamheid en weerstand in verschillende operationele omgevingen. Hij functioneert efficiënt in temperaturen van -40°C tot +70°C. De M23 Power Field Attachable Connector is RoHS-conform, wat zorgt voor naleving van milieustandaarden.
Downloads
Specificaties
| Lange omschrijving (#1): | M23 Power Field Attachable Connector: Male, straight, 12-pin, silver housing, 50 V AC / 60 V DC |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 104070 |
| Bijzonderheden: | When the connector is unlocked and in risk of pollution the connector has to be covered with a protective cap ≥ IP54. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | M23 Power |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Bedrijfsspanning: | 120 V AC/DC |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 12 |
| O-ringmateriaal: | FPM / NBR |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | male |
| Geschikte kabels: | Ø10 mm to Ø14 mm |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 125 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Artikelomschrijving: | RSC 120/13,5 |
| Geleiderdoorsnede: | max. 1.0 mm² |
| Connectorontwerp: | straight |
| Connectortype: | Field attachable |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +70°C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Kabelwartel: | PG 13.5 |
| Kleur contacthouder: | white |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V0 |
| Behuizingskleur: | silver |
| Behuizingsmateriaal: | GD-Zn / CuZn Ni |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Uniek Nr.: | aut104070 |