M23 Power Enkelzijdige Kordset
€ 137,74
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKUS 19-352/5 M
Fabrikantnummer:
70353
EAN:
04020841590856
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De M23 Power Enkelzijdige Kordset is een robuuste en betrouwbare connector ontworpen voor diverse stroomtoepassingen. Deze vrouwelijke, rechte, 19-pins, afgeschermde kordset biedt uitstekende prestaties met een bedieningsspanning van 120 V AC/DC en ondersteunt stroomwaarden van 16x8 A en 3x10 A. De TPU zwarte kabel met specifieke afmetingen (16x0,5 mm² + 3x1,0 mm²) zorgt voor duurzaamheid en weerstand in verschillende omgevingen. Het ontwerp van de kordset bevat een koppelnut voor een veilige bevestiging en een hoog niveau van afscherming om interferentie te voorkomen. Het is beoordeeld met IP67 voor bescherming tegen stof en water, waardoor het geschikt is voor moeilijke installatieomstandigheden. De gebruikte materialen, waaronder CuSn en CuZn contacten met Cu/Au coating, zorgen voor superieure geleiding en lange levensduur.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 18, zijde 1: | grey-brown |
|---|---|
| Draad kleur 07, zijde 1: | grey-pink |
| Draad kleur 06, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 05, zijde 1: | green |
| Draad kleur 04, zijde 1: | red-blue |
| Draad kleur 03, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 02, zijde 1: | red |
| Draad kleur 01, zijde 1: | violet |
| Bijzonderheden: | When the connector is unlocked and in risk of pollution the connector has to be covered with a protective cap ≥ IP54. |
| Draad kleur 08, zijde 1: | white-green |
| Draad kleur 09, zijde 1: | white-yellow |
| Draad kleur 17, zijde 1: | pink |
| Draad kleur 16, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 15, zijde 1: | white |
| Draad kleur 14, zijde 1: | brown-green |
| Draad kleur 13, zijde 1: | yellow-brown |
| Draad kleur 12, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur 11, zijde 1: | black |
| Draad kleur 10, zijde 1: | white-grey |
| Artikelnummer (#1): | 70353 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | C-shielded braid |
| Bedrijfsspanning: | 120 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal draden: | 19 |
| Aantal pinnen: | 19 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| UL-kabeltype: | 21198 / 20549 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP67 |
| Productsubfamilie: | M23 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning: | 125 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 16 x 8 A (pin-Ø 1 mm), 3 x 10 A (contact-Ø 1.5 mm) |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Draad kleur 19, zijde 1: | brown |
| Kleur contacthouder: | black |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Kabelnummer: | 352 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Contact basismateriaal (#1): | 16 x CuSn/3 x CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 16x0.5mm² + 3x1.0 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | TPU |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -25°C to +80°C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -50°C to +80°C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | max. +60°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +80°C |
| Kabeldiameter D: | Ø 11.60 ±0.30 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Lange omschrijving (#1): | M23 Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 19-pin, shielded, black body, 120 V AC/DC, 16x8 A + 3x10 A; TPU black cable, 16x0.5 mm² + 3x1.0 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94-HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94-HB |
| Artikelomschrijving: | RKUS 19-352/5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | 16x Ø1.40 mm + 3x Ø1.9 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2; flame-retardant |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA 66 |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Uniek Nr.: | aut70353 |