M23 Power Enkellopend Snoer
€ 136,00
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSUF 12-256/10 M
Fabrikantnummer:
62138
EAN:
04020841628610
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M23 Power Enkellopend Snoer is een robuust en betrouwbaar connector systeem, ontworpen voor veeleisende stroomtoepassingen. Deze mannelijke, rechte, 12-pins connector is gehuisvest in een zwart omhulsel dat 120 V AC/DC met een nominale stroom tot wel 8A aankan. De bevestiging met externe schroefdraad zorgt voor een veilige verbinding. Het wordt geleverd met een PUR zwarte kabel met de specificaties van 8x0.5 mm² + 3x1.0 mm². De connector is onbeschermd en biedt een uitstekende isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm, wat zorgt voor betrouwbare prestaties. Met een koppelingscyclus van ≤ 100 en een bedrijfstemperatuurbereik van -25°C tot +80°C, is deze connector zowel veelzijdig als duurzaam. Bovendien is de connector IP67-geclassificeerd, wat aanzienlijke bescherming biedt tegen zowel stof als water. Ideaal voor stroomverdelingssystemen, zorgt deze connector voor hoge prestaties en betrouwbaarheid in diverse industriële omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 07, zijde 1: | white-green |
|---|---|
| Draad kleur 06, zijde 1: | red-blue |
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey-pink |
| Draad kleur 04, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 03, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 02, zijde 1: | green |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white |
| Bijzonderheden: | When the connector is unlocked and in risk of pollution the connector has to be covered with a protective cap ≥ IP54. |
| Draad kleur 08, zijde 1: | brown-green |
| Draad kleur 09, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 12, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur 11, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 10, zijde 1: | blue (bridge to pin 9) |
| Artikelnummer (#1): | 62138 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 120 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal draden: | 11 |
| Aantal pinnen: | 12 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | 20549 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP67 |
| Productsubfamilie: | M23 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning: | 125 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Kleur contacthouder: | white |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Kabelnummer: | 256 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 8x0.5mm² + 3x1.0 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -25°C to +80°C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -50°C to +80°C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | -25°C to +60°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +80°C |
| Kabeldiameter D: | Ø 9.30 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | External thread fixed |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Lange omschrijving (#1): | M23 Power Single-Ended Cordset: Male, straight, 12-pin, black body, 120 V AC/DC, 8 A; PUR black cable, 8x0.5 mm² + 3x1.0 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94-HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V0 |
| Artikelomschrijving: | RSUF 12-256/10 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | 8x Ø1.45 mm + 3x Ø1.95 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2; flame-retardant |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Uniek Nr.: | aut62138 |