M23 Power Enkellaadsdraadset
€ 167,76
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSUF 12-256/15 M
Fabrikantnummer:
62139
EAN:
04020841628627
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M23 Power Enkellaadsdraadset is een mannelijke, rechte, 12-pins connector met een zwarte behuizing, ontworpen voor robuste voedingsbehoeften. Hij is in staat om 120 V AC/DC te verwerken en tot 8A stroom te geleiden. De draadset is verpakt in een zwarte PUR-kabel met een conducteurgrootte van 8x0.5 mm² plus 3x1.0 mm², wat duurzame en betrouwbare verbindingen garandeert, zelfs in veeleisende omgevingen. Het product is onbeschermd, met een externe schroefdraadbevestiging en beschikt over een hoge isolatieweerstand (> 10^9 Ohm). Ontworpen om omgevingstemperaturen van -25°C tot +80°C te weerstaan, biedt het een hoge mate van bescherming met een IP67-classificatie. Ideaal voor verschillende industriële toepassingen, ondersteunt deze draadset zowel vaste als flexibele installaties, wat duurzaamheid en veerkracht onder verschillende omstandigheden verzekert.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 07, zijde 1: | white-green |
|---|---|
| Draad kleur 06, zijde 1: | red-blue |
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey-pink |
| Draad kleur 04, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 03, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 02, zijde 1: | green |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white |
| Bijzonderheden: | When the connector is unlocked and in risk of pollution the connector has to be covered with a protective cap ≥ IP54. |
| Draad kleur 08, zijde 1: | brown-green |
| Draad kleur 09, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 12, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur 11, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 10, zijde 1: | blue (bridge to pin 9) |
| Artikelnummer (#1): | 62139 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 120 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal draden: | 11 |
| Aantal pinnen: | 12 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | 20549 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP67 |
| Productsubfamilie: | M23 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning: | 125 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Kleur contacthouder: | white |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Kabelnummer: | 256 |
| Kabellengte: | 15 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 8x0.5mm² + 3x1.0 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -25°C to +80°C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -50°C to +80°C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | -25°C to +60°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +80°C |
| Kabeldiameter D: | Ø 9.30 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | External thread fixed |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Lange omschrijving (#1): | M23 Power Single-Ended Cordset: Male, straight, 12-pin, black body, 120 V AC/DC, 8 A; PUR black cable, 8x0.5 mm² + 3x1.0 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94-HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V0 |
| Artikelomschrijving: | RSUF 12-256/15 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | 8x Ø1.45 mm + 3x Ø1.95 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2; flame-retardant |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Uniek Nr.: | aut62139 |