M23 Power Dubbelzijdige Kabelset
€ 315,87
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSUF 19-RKU 19-S4740/15 M
Fabrikantnummer:
12826
EAN:
04001088050914
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De M23 Power Dubbelzijdige Kabelset is ontworpen voor hoogvermogen transmissie met mannelijke rechtstreekse naar vrouwelijke rechtstreekse connectoren. Deze 19-pins gele kabel ondersteunt 120 V AC/DC en kan stromen tot 16x8 A en 3x10 A verwerken. De kabel is gemaakt van TPE-materiaal, wat zorgt voor flexibiliteit en duurzaamheid. Met een beschermingsgraad van IP67 is het geschikt voor diverse industriële toepassingen en kan het werken binnen een temperatuurbereik van -25°C tot +80°C. Het robuuste ontwerp en de betrouwbare prestaties maken het ideaal voor het aansluiten van zware machines en industriële apparatuur.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 17, zijde 1: | pink |
|---|---|
| Draad kleur 10, zijde 1: | white-grey |
| Draad kleur 09, zijde 2: | white-yellow |
| Draad kleur 09, zijde 1: | white-yellow |
| Draad kleur 08, zijde 2: | white-green |
| Draad kleur 08, zijde 1: | white-green |
| Draad kleur 07, zijde 2: | grey-pink |
| Draad kleur 07, zijde 1: | grey-pink |
| Draad kleur 06, zijde 2: | blue |
| Draad kleur 06, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 05, zijde 2: | green |
| Draad kleur 10, zijde 1: | white-grey |
| Draad kleur 11, zijde 1: | black |
| Draad kleur 11, zijde 2: | black |
| Draad kleur 16, zijde 2: | yellow |
| Draad kleur 16, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 15, zijde 2: | white |
| Draad kleur 15, zijde 1: | white |
| Draad kleur 14, zijde 2: | brown-green |
| Draad kleur 14, zijde 1: | brown-green |
| Draad kleur 13, zijde 2: | yellow-brown |
| Draad kleur 13, zijde 1: | yellow-brown |
| Draad kleur 12, zijde 2: | green-yellow |
| Draad kleur 12, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur 05, zijde 1: | green |
| Draad kleur 04, zijde 2: | red-blue |
| Bedrijfsspanning: | 120 V AC/DC |
| O-ringmateriaal, zijde 2: | FKM |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal draden: | 19 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 19 |
| Aantal pinnen: | 19 |
| Overvoltage Category: | II acc. To DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | red-blue |
| Draad kleur 03, zijde 2: | grey |
| Draad kleur 03, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 02, zijde 2: | red |
| Draad kleur 02, zijde 1: | red |
| Draad kleur 01, zijde 2: | violet |
| Draad kleur 01, zijde 1: | violet |
| Bijzonderheden: | When the connector is unlocked and in risk of pollution the connector has to be covered with a protective cap ≥ IP54. |
| Artikelnummer (#1): | 12826 |
| Opmerking, zijde 2: | Do not connect / disconnect under load. |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 125 V |
| UL-kabeltype: | 20841 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 16 x 8 A (pin-Ø 1 mm), 3 x 10 A (contact-Ø 1.5 mm) |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 19, zijde 2: | brown |
| Draad kleur 19, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 18, zijde 2: | grey-brown |
| Draad kleur 18, zijde 1: | grey-brown |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | M23 Power |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP67 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529), Zijde 2: | IP67 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP67 |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M23 Power |
| Draad kleur 17, zijde 2: | pink |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 16x0.5mm² + 3x1.0 mm² |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand, zijde 2: | acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | 16 x CuSn/3 x CuZn |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PA 66 |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Kleur contacthouder: | white |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn, nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -25°C to +80°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +80°C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -5°C to +80°C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -25°C to +80°C |
| Bevestigingstype: | External thread fixed |
| Kabelnummer: | S4740 |
| Kabellengte: | 15 m |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Kabeldiameter D: | Ø 11.60 ±0.30 mm |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | 16x Ø1.45 mm + 3x Ø1.95 mm |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSUF 19-RKU 19-S4740/15 M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | yellow |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Lange omschrijving (#1): | M23 Power Double-Ended Cordset: Male straight to female straight, 19-pin, yellow body, 120 V AC/DC, 16x8 A + 3x10 A; TPE yellow cable, 16x0.5 mm² + 3x1.0 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94-HB |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94-HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94-HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V0 |
| Uniek Nr.: | aut12826 |