M23 Power Double-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSU 19-RKWU 19-S4740/20 M
Fabrikantnummer:
6300
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M23 Power Double-Ended Cordset is een essentieel onderdeel voor industriële en elektrische toepassingen. Deze hoogkwalitatieve connector heeft een rechte mannelijke connector aan de ene kant en een vrouwelijke hoekconnector aan de andere kant, wat hem geschikt maakt voor verschillende configuraties en ruimtebeperkingen. De cordset is geschikt voor 120 V AC/DC met 19 pinnen, wat betrouwbare stroomoverdracht garandeert. De gele TPE-kabel meet 16x0,5 mm² + 3x1,0 mm² en ondersteunt stromen van 16x8 A en 3x10 A, wat hem robuust genoeg maakt voor veeleisende omgevingen. De isolatieweerstand van de kabel is groter dan 10^9 Ohm en hij is ontworpen om te werken binnen een omgevingstemperatuurbereik van -25°C tot +80°C. De IP67 beschermingsgraad zorgt voor zijn duurzaamheid in zware omstandigheden, waardoor het geschikt is voor gebruik buitenshuis en in industriële omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 17, zijde 1: | pink |
|---|---|
| Draad kleur 10, zijde 1: | white-grey |
| Draad kleur 09, zijde 2: | white-yellow |
| Draad kleur 09, zijde 1: | white-yellow |
| Draad kleur 08, zijde 2: | white-green |
| Draad kleur 08, zijde 1: | white-green |
| Draad kleur 07, zijde 2: | grey-pink |
| Draad kleur 07, zijde 1: | grey-pink |
| Draad kleur 06, zijde 2: | blue |
| Draad kleur 06, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 05, zijde 2: | green |
| Draad kleur 10, zijde 1: | white-grey |
| Draad kleur 11, zijde 1: | black |
| Draad kleur 11, zijde 2: | black |
| Draad kleur 16, zijde 2: | yellow |
| Draad kleur 16, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 15, zijde 2: | white |
| Draad kleur 15, zijde 1: | white |
| Draad kleur 14, zijde 2: | brown-green |
| Draad kleur 14, zijde 1: | brown-green |
| Draad kleur 13, zijde 2: | yellow-brown |
| Draad kleur 13, zijde 1: | yellow-brown |
| Draad kleur 12, zijde 2: | green-yellow |
| Draad kleur 12, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur 05, zijde 1: | green |
| Draad kleur 04, zijde 2: | red-blue |
| Bedrijfsspanning: | 120 V AC/DC |
| O-ringmateriaal, zijde 2: | FKM |
| O-ringmateriaal: | NBR |
| Aantal draden: | 19 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 19 |
| Aantal pinnen: | 19 |
| Overvoltage Category: | II acc. To DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | red-blue |
| Draad kleur 03, zijde 2: | grey |
| Draad kleur 03, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 02, zijde 2: | red |
| Draad kleur 02, zijde 1: | red |
| Draad kleur 01, zijde 2: | violet |
| Draad kleur 01, zijde 1: | violet |
| Bijzonderheden: | When the connector is unlocked and in risk of pollution the connector has to be covered with a protective cap ≥ IP54. |
| Artikelnummer (#1): | 6300 |
| Opmerking, zijde 2: | Do not connect / disconnect under load. |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 125 V |
| UL-kabeltype: | 20841 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 16 x 8 A (pin-Ø 1 mm), 3 x 10 A (contact-Ø 1.5 mm) |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 19, zijde 2: | brown |
| Draad kleur 19, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 18, zijde 2: | grey-brown |
| Draad kleur 18, zijde 1: | grey-brown |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | M23 Power |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP67 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529), Zijde 2: | IP67 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP67 |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M23 Power |
| Draad kleur 17, zijde 2: | pink |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | angled |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 16x0.5mm² + 3x1.0 mm² |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand, zijde 2: | acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | 16 x CuSn/3 x CuZn |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PA 66 |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Kleur contacthouder: | white |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn, nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -25°C to +80°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +80°C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -5°C to +80°C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -25°C to +80°C |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Kabelnummer: | S4740 |
| Kabellengte: | 20 m |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Kabeldiameter D: | Ø 11.60 ±0.30 mm |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | 16x Ø1.45 mm + 3x Ø1.95 mm |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSU 19-RKWU 19-S4740/20 M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | yellow |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Lange omschrijving (#1): | M23 Power Double-Ended Cordset: Male straight to female angled, 19-pin, yellow body, 120 V AC/DC, 16x8 A + 3x10 A; TPE yellow cable, 16x0.5 mm² + 3x1.0 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94-HB |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94-HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94-HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V0 |
| Uniek Nr.: | aut6300 |