M12 standaard sensor/actuator apparaat connector
€ 23,00
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSH 8/0,5 M
Fabrikantnummer:
90245
EAN:
04020841697067
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Receptacle Connector is voorzien van een 8-pins A-gecodeerde mannelijke connector, die robuuste en betrouwbare prestaties levert. Met een achterzijde montage ontwerp en gestrande draden zorgt deze connector voor veilige en efficiënte verbindingen in verschillende sensor- en actuator toepassingen. De onbeschermde metalen grijze behuizing is geschikt voor 30 V AC/DC en ondersteunt een stroomsterkte van 2 A. Ontworpen voor duurzaamheid, weerstaat het omgevingsfactoren met een bedrijfstemperatuur tussen -25°C tot +85°C en biedt IP65, IP67 beschermingsgraden voor langdurige betrouwbaarheid in zware omgevingen. De vernikkelde metalen behuizing en Cu/Au contactoppervlak verhogen de robuustheid en efficiëntie. Perfect voor industriële automatiseringssystemen, verbetert de M12-connector de connectiviteit en operationele betrouwbaarheid.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut90245 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. Connection area must be epoxy potted. |
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 06, zijde 1: | pink |
| Draad kleur 07, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 08, zijde 1: | red |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Draad kleur 04, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 03, zijde 1: | green |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Aantal draden: | 8 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 90245 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white |
| Draad kleur 02, zijde 1: | brown |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Schroefdraadmateriaal: | CuZn |
| Schroefdraadcoating: | Nickel-plated |
| Schroefdraadmaat: | PG9 |
| Type aansluiting: | crimp |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | cURus |
| UL-kabeltype: | AWM: 1007 |
| UL-opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 2 A |
| Nominale stroom*: | 2 A |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.227 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Aansluitzijde: | Stranded Wires |
| Connectorontwerp: | Rear Mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | orange |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU-GF |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabelnummer: | 908 44 |
| Kabellengte: | 0.5 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Kernkleuren: | blue, brown, red, green, yellow, pink, grey, white |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Nickel-plated |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.45 mm ± 0.1 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSH 8/0,5 M |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, rear mount, M12 - mating side, stranded wires - connecting side, 8-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 30 V AC/DC, 2 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | In style of IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL-VW1, CSA-FT1 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |